Tabulka velikostí rukavic podle obvodu ruky

Jak vybrat správnou velikost rukavic?

Pokud se chystáte pořídit si své první kožené rukavice, doporučujeme podle obrázku změřit svou dominantní ruku (praváci pravou, leváci levou) v přirozené poloze, tedy s mírně sevřenou dlaní. Rozměr vždy nabírejte v místě kloubů. Když vám rukavice přijdou, měly by být pohodlné, ale zároveň lehce těsné. Kůže se po chvíli nošení přizpůsobí vaší ruce a mírně povolí.


Jak vybrat správnou velikost opasku

Jak vybrat správnou velikost opasku?

Obvod pasu se nerovná celkové délce pásku, ale pásku zapnutému na vyhovující dírku. Vezměte stávající pásek, u kterého Vám sedí velikosti, a změřte jej od hrotu špičky přezky/spony po nejpoužívanější dírku. Neměřte celou délku pásku od jednoho konce k druhému.


Jak se starat o kožené produkty?

Jak se starat o kožené produkty?

Jak pečovat o výrobky z kůže? Jak často krémovat peněženku nebo tašku? Zde Vám poradíme, jak se starat o kožené produkty, aby krásně patinovali a vydrželi v co nejlepším stavu. 


Jak vybrat správnou velikost náramku na ruku

Jak vybrat správnou velikost náramku?

Ze všeho nejdřív si změřte obvod zápěstí, který Vám napoví ideální velikost náramku. Nemáte po ruce křejčovský metr? Nevadí, vystřihněte proužek z papíru, obtočte jej kolem zápěstí a tužkou označte jeho obvod. Délku poté snadno změříte klasickým pravítkem. Místo papíru obdobně poslouží i kousek provázku. Pokud pořizujete náramek jako dárek, tak pomohou ke změření obvodu zápěstí např. hodinky obdarovaného.