Right store?

May we suggest you visit a different one?

US & Rest of the world

We don't ship to your region from the store you're visiting now.

Zavolejte nám +420 731 660 955Napište nám >>>

Jarní upgrade vašeho šatníku

Daniel Piterak 7.duben 2016 8 komentářů

Člověk nemusí být zrovna módní ikonou, aby se letos na jaře oblékl podle posledních trendů. Venku už to konečně začíná vypadat trochu k světu, duben proto můžete pojmout jako měsíc upgradu svého šatníku. Následuje 5 tipů na 5 kusů oblečení, se kterými letos na jaře nešlápnete vedle.

 

Kožené slip-ony

Pokud do práce nemusíte chodit zrovna v obleku, v kožených slip-onech můžete strávit klidně celý den. Jen vyměníte outfit, který je doplňuje - chino kalhoty, košili a blazer do kanceláře, džíny, tričko a cardigan na večerní drink.

Zdroj: https://goo.gl/VX8VA5

Kožená varianta slip-onů nemusí být zrovna ideální na horké letní dny, v těžko předvídatelném jarním počasí vám ale poslouží skvěle. A ještě jedna věc - investujte do několika párů tzv. neviditelných ponožek. I za ty kotníkové by vás totiž ve slip-onech módní policie hnala!

Chybu rozhodně neuděláte, když půjdete do klasických Vansek.

 

 

Šedý rolák

Jaro není jen o zářivých barvách. Pokud hledáte něco elegantního a minimalistického, co přesto vybočuje z řady, letošní trend šedých roláků by vám určitě neměl uniknout.

Vypadá skvěle jak s neformálním sakem, tak samotný. Stejně jako slip-ony si jej proto můžete směle obléknout na pracovní schůzku i na večerní posezení s přáteli nebo rande.

Zdroj: https://goo.gl/qk4dBn

Jdete do toho? Několik různých střihů a odstínů šedého roláku jsme pro vás našli na Asosu.

 

 

Širší kalhoty

Pravděpodobně nebudeme jediní, komu se líbí klasické slim fitové džíny nebo chino kalhoty. Módní znalci však letos na jaře jasně hovoří pro rozšiřování nohavic.

Zdroj: http://goo.gl/BzKeTr

Nutno podotknout, že široké kalhoty nejsou pro každého. Ti hubení mezi námi v nich budou vypadat ještě hubenější, ti ostatní se zase těžko vyhnou vzhledu typu Eminem na konci 90. let. Rozhodně vás od nich ale nechceme odrazovat! A pokud do nich opravdu půjdete, máte náš obdiv.

Pár dobře vypadajících kousků jsme pro vás našli na Farfetch.

 

 

Lněný blazer

Někteří lidé tvrdí, že není nad 100% bavlnu. Ti, kdo udávají trendy, však mají vlastní hlavu a letošní jaro hlasují pro len. Nedivíme se jim - je to skvělý materiál. Pohodlný, lehký a hlavně…dýchá!

Blazer ušitý ze lnu proto určitě dává smysl. Po ránu, kdy teploty ještě nejsou nijak závratně vysoké, vás zahřeje, přes den, jakmile se oteplí, vám v něm přitom nebude horko.

Zdroj: https://goo.gl/MKUBM8

Co se barev týká, měli bychom prý sáhnout po olivové. Kdyby to však bylo čistě na nás, doporučíme vám klasickou modrou nebo šedou. Tyhle dvě barvy totiž jen tak z módy nevyjdou a blazer tak bude vypadat dobře nejen letos, ale i v dalších letech.

Banana Republic má v nabídce hned několik barev a střihů, koukněte na ně.

 

 

Kulaté sluneční brýle

Přiznejme si, že klasické wayfarery už začínají být trochu nudné. I proto nám dělá radost, že in prý letos na jaře budou brýle ještě kulatější.

Zdroj: https://goo.gl/AJJm6k

Nemusíte to hnát do extrému a pořizovat hned lennonky, přeci jen nežijeme v éře Jaye Gatsbyho, že?

Jedna věc je však jistá. Jestli chcete letos na jaře udělat ve svém šatníku jeden jediný krok vpřed, zbavte se těch polorozpadlých brýlí za 150 korun z benzinové pumpy a sáhněte po nových, které budou skvěle vypadat a jako bonus lépe ochrání vaše oči.

Předpokládáme, že Ray Bany vás nezklamou. A co se kulatých tvarů týká, určitě si u nich vyberete.

Jak se vám trendy líbí? A do kterého z nich půjdete? Dejte nám vědět na Facebooku!
Daniel Piterak
Daniel Piterak

Napsal

CEO & zakladatel Danny P.8 odpovědí

renevob
renevob

10.srpen 2020

http://mewkid.net/when-is-xuxlya/ – Amoxicillin Amoxicillin 500mg Capsules wzd.ouou.dannypstyle.cz.yck.oi http://mewkid.net/when-is-xuxlya/

ewojahlazeyo
ewojahlazeyo

10.srpen 2020

http://mewkid.net/when-is-xuxlya/ – Amoxicillin Online Amoxicillin Online qtn.ehcg.dannypstyle.cz.qek.ke http://mewkid.net/when-is-xuxlya/

auhexugefivo
auhexugefivo

7.srpen 2020

http://mewkid.net/when-is-xuxlya/ – Buy Amoxicillin Online Without Prescription Amoxicillin 500 Mg nqg.wahw.dannypstyle.cz.arg.rr http://mewkid.net/when-is-xuxlya/

irahemeobo
irahemeobo

7.srpen 2020

http://mewkid.net/when-is-xuxlya/ – Amoxicillin No Prescription Amoxicillin 500mg Capsules cjh.gwlo.dannypstyle.cz.scr.lg http://mewkid.net/when-is-xuxlya/

uzoqabwegiju
uzoqabwegiju

7.srpen 2020

http://mewkid.net/when-is-xuxlya/ – Amoxicillin 500mg Amoxicillin Online ivq.mlgp.dannypstyle.cz.ywc.nb http://mewkid.net/when-is-xuxlya/

ogehigube
ogehigube

7.srpen 2020

http://mewkid.net/when-is-xuxlya/ – Amoxicillin No Prescription Amoxicillin 500mg Capsules pba.uvuo.dannypstyle.cz.nbh.hj http://mewkid.net/when-is-xuxlya/

iwataricoi
iwataricoi

7.srpen 2020

http://mewkid.net/when-is-xuxlya/ – Buy Amoxicillin Online 18 rzh.dwkq.dannypstyle.cz.xqz.ga http://mewkid.net/when-is-xuxlya/

aoyepewamr
aoyepewamr

7.srpen 2020

http://mewkid.net/when-is-xuxlya/ – Buy Amoxicillin Online Amoxicillin yxf.hujo.dannypstyle.cz.ouv.cc http://mewkid.net/when-is-xuxlya/

Přidejte komentář


Další články

Máme novou dámskou peněženku na zip, která pomáhá

Daniel Piterak 8.duben 2020 6 komentářů

Po šesti letech na trhu konečně přicházíme s první peněženkou určenou pouze pro dámy.

Pokračovat

Danny P. v březnovém vydání časopisu Esquire a backstage fotky

Zuzana Kosutova 11.březen 2020 6 komentářů

Focení pro časopis Esquire

Sedm mladých mužů, kteří mají pod palcem úspěšné firmy a startupy. A mezi nimi náš zakladatel Dan!

Pokračovat

Škrábance, nebo patina? Pár tipů pro poškozenou kůži

Zuzana Kosutova 1.srpen 2019 10 komentářů

Jedna z našich nejoblíbenějších vlastností přírodní kůže je, že s věkem získává pěknou patinu a charakter. Občas ale potřebuje vyživovat a sem tam zahojit větší rány, aby postupem času vypadala lépe.

Pokračovat