Right store?

May we suggest you visit a different one?

US & Rest of the world

We don't ship to your region from the store you're visiting now.

Zavolejte nám +420 731 660 955Napište nám >>>

Jarní upgrade vašeho šatníku

Daniel Piterak 7.dubna 2016

Člověk nemusí být zrovna módní ikonou, aby se letos na jaře oblékl podle posledních trendů. Venku už to konečně začíná vypadat trochu k světu, duben proto můžete pojmout jako měsíc upgradu svého šatníku. Následuje 5 tipů na 5 kusů oblečení, se kterými letos na jaře nešlápnete vedle.

 

Kožené slip-ony

Pokud do práce nemusíte chodit zrovna v obleku, v kožených slip-onech můžete strávit klidně celý den. Jen vyměníte outfit, který je doplňuje - chino kalhoty, košili a blazer do kanceláře, džíny, tričko a cardigan na večerní drink.

Zdroj: https://goo.gl/VX8VA5

Kožená varianta slip-onů nemusí být zrovna ideální na horké letní dny, v těžko předvídatelném jarním počasí vám ale poslouží skvěle. A ještě jedna věc - investujte do několika párů tzv. neviditelných ponožek. I za ty kotníkové by vás totiž ve slip-onech módní policie hnala!

Chybu rozhodně neuděláte, když půjdete do klasických Vansek.

 

 

Šedý rolák

Jaro není jen o zářivých barvách. Pokud hledáte něco elegantního a minimalistického, co přesto vybočuje z řady, letošní trend šedých roláků by vám určitě neměl uniknout.

Vypadá skvěle jak s neformálním sakem, tak samotný. Stejně jako slip-ony si jej proto můžete směle obléknout na pracovní schůzku i na večerní posezení s přáteli nebo rande.

Zdroj: https://goo.gl/qk4dBn

Jdete do toho? Několik různých střihů a odstínů šedého roláku jsme pro vás našli na Asosu.

 

 

Širší kalhoty

Pravděpodobně nebudeme jediní, komu se líbí klasické slim fitové džíny nebo chino kalhoty. Módní znalci však letos na jaře jasně hovoří pro rozšiřování nohavic.

Zdroj: http://goo.gl/BzKeTr

Nutno podotknout, že široké kalhoty nejsou pro každého. Ti hubení mezi námi v nich budou vypadat ještě hubenější, ti ostatní se zase těžko vyhnou vzhledu typu Eminem na konci 90. let. Rozhodně vás od nich ale nechceme odrazovat! A pokud do nich opravdu půjdete, máte náš obdiv.

Pár dobře vypadajících kousků jsme pro vás našli na Farfetch.

 

 

Lněný blazer

Někteří lidé tvrdí, že není nad 100% bavlnu. Ti, kdo udávají trendy, však mají vlastní hlavu a letošní jaro hlasují pro len. Nedivíme se jim - je to skvělý materiál. Pohodlný, lehký a hlavně…dýchá!

Blazer ušitý ze lnu proto určitě dává smysl. Po ránu, kdy teploty ještě nejsou nijak závratně vysoké, vás zahřeje, přes den, jakmile se oteplí, vám v něm přitom nebude horko.

Zdroj: https://goo.gl/MKUBM8

Co se barev týká, měli bychom prý sáhnout po olivové. Kdyby to však bylo čistě na nás, doporučíme vám klasickou modrou nebo šedou. Tyhle dvě barvy totiž jen tak z módy nevyjdou a blazer tak bude vypadat dobře nejen letos, ale i v dalších letech.

Banana Republic má v nabídce hned několik barev a střihů, koukněte na ně.

 

 

Kulaté sluneční brýle

Přiznejme si, že klasické wayfarery už začínají být trochu nudné. I proto nám dělá radost, že in prý letos na jaře budou brýle ještě kulatější.

Zdroj: https://goo.gl/AJJm6k

Nemusíte to hnát do extrému a pořizovat hned lennonky, přeci jen nežijeme v éře Jaye Gatsbyho, že?

Jedna věc je však jistá. Jestli chcete letos na jaře udělat ve svém šatníku jeden jediný krok vpřed, zbavte se těch polorozpadlých brýlí za 150 korun z benzinové pumpy a sáhněte po nových, které budou skvěle vypadat a jako bonus lépe ochrání vaše oči.

Předpokládáme, že Ray Bany vás nezklamou. A co se kulatých tvarů týká, určitě si u nich vyberete.

Jak se vám trendy líbí? A do kterého z nich půjdete? Dejte nám vědět na Facebooku!
Daniel Piterak
Daniel Piterak

Napsal

CEO & zakladatel Danny P.Přidejte komentář


Další články

Škrábance, nebo patina? Pár tipů pro poškozenou kůži

Zuzana Kosutova 1.srpna 2019

Jedna z našich nejoblíbenějších vlastností přírodní kůže je, že s věkem získává pěknou patinu a charakter. Občas ale potřebuje vyživovat a sem tam zahojit větší rány, aby postupem času vypadala lépe.

Pokračovat

Rozhovor s designérem Danny P. Lukášem Vondráčkem

Zuzana Kosutova 16.července 2019

Lukáš Vondráček

Jak vypadá designování našich produktů, co dělá dobrou peněženku dobrou peněženkou a další zajímavé věci ze zákulisí nám prozradil hlavní designér Danny P. Lukáš Vondráček.

Pokračovat

Karty a vizitky patří do pouzdra! Nejlépe do toho od Danny P.

Daniel Piterak 4.července 2019

Nové pouzdro na karty a vizitky od Danny P.

V momentech, kdy je zapotřebí působit sebevědomě, často rozhodují i nejmenší detaily. A právě proto vzniklo naše nové pouzdro na karty a vizitky.

Pokračovat