Right store?

May we suggest you visit a different one?

US & Rest of the world

We don't ship to your region from the store you're visiting now.

Zavolejte nám +420 731 660 955Napište nám >>>

Danny P. je jako vy - profesionál

Daniel Piterak 3.listopadu 2016

Danny P. je jako vy - profesionál

Pravidelný čtenář našeho blogu už jistě tuší, o čem dnes bude řeč. Navazujeme na dva články, které jsme vám přinesli v uplynulých týdnech - ten, ve kterém se ve vztahu k vám zavazujeme tvořit Danny P. podle čtyř základních hodnot, a ten, kterým vám představujeme poctivost jako první z nich.

Následovat nemůže nic jiného než posun ke druhé z našich hodnot - k profesionalitě.

 

 

Tradiční výroba v Česku, moderní postupy

S profesionalitou se to má podobně jako s poctivostí - každý se jí může chlubit, ale jen někteří ji dokáží obhájit vlastním produktem.

Tvrdit, že naše peněženky, opasky, tašky a další produkty “vznikají” přímo v Česku, a pak pod čarou doplnit Vyrobeno v Číně? Ne. To není cesta, kterou bychom si chtěli vydobýt vaši důvěru a kterou bychom si dokázali sami před sebou obhájit.

Design vzniká v Česku, dodavatele kůže máme v Itálii, vyrábíme v tradiční dílně na Jihlavsku. Tak, a víte vše - takhle si představujeme profesionalitu založenou na transparentnosti.

 

 

Kvalita a design, na které by byla pyšná nejedna tradiční značka

Zklamání z toho, co trh nabízí, a láska ke kvalitním, řemeslným výrobkům. Právě to dalo vzniknout naší značce.

Věříme, že se nám podařilo dostat se kvalitou designu i zpracování na úroveň, která obstojí i v přímém srovnání se zavedenými značkami. To vám ostatně mohou potvrdit zákazníci, kteří jsou s námi od vzniku Danny P. v roce 2013 - jejich peněženkám jsou letos 3 roky a ze zpětné vazby vidíme, že nové ještě rozhodně pořizovat nemusí!

 

 

Danny P. vás podrží nejen funkčností, ale i stylem

Nemusíte zrovna vlastnit advokátní kancelář, abyste se chtěli na veřejnosti i při obchodních nebo osobních setkáních prezentovat profesionálním stylem.

Čistota designu a preciznost zpracování (o té podrobněji příště) každého našeho produktu nenechají nikoho na pochybách, že investujete do kvality a dbáte na svůj styl do posledního detailu.

Henry Ford říkal, že kvalita znamená dělat věci správně, i když se zrovna nikdo nedívá. Dá se s něčím takovým vůbec nesouhlasit? Podívejte se na jakýkoli z našich výrobků a uvidíte, že minimálně v našem případě nedá.
Daniel Piterak
Daniel Piterak

Napsal

CEO & zakladatel Danny P.Přidejte komentář