Right store?

May we suggest you visit a different one?

US & Rest of the world

We don't ship to your region from the store you're visiting now.

Zavolejte nám +420 731 660 955Napište nám >>>

Rozhovor s designérem Danny P. Lukášem Vondráčkem

Zuzana Kosutova 16.červenec 2019 43 komentářů

Než se produkt od Danny P. dostane do rukou zákazníka, projde bohatou škálou procesů od výběru vhodného kusu kůže až po pečetění balíčku horkým voskem. Ještě dříve ale proběhne možná to nejnáročnější ze všeho: vymýšlení, designování výrobku a testování prototypů. Jak tento postup vypadá, co dělá dobrou peněženku dobrou peněženkou a další zajímavé věci ze zákulisí vymýšlení produktů z kůže nám prozradil hlavní designér Danny P. Lukáš Vondráček.


Odkud se znáte s Danem?

S Danem jsme se potkali v STRV, kde nás seznámil zakladatel a můj kamarád od dětství David Semerád a hned jsme si padli do noty. Jsme oba dost podobní, rádi používáme perfektně vyladěné věci . Řekl bych, že jsme vlastně dost puntíčkáři a kdyby měl jeden z nás jiný přístup, asi by nám to tak dobře nefungovalo. Ale my si v tom naštěstí rozumíme. Když mě Dan oslovil, jestli bych pro něj nechtěl navrhnout první peněženku, hned mi bylo jasné, že tahle spolupráce nám půjde skvěle. 

 


Jakou ty sám nejčastěji nosíš peněženku? 

Nejčastěji nosím peněženku s pouzdrem na iPhone, někdy slim wallet, a když vyrážím večer někam ven, hodím pár stovek a karty do card case. Jinak ale nosím skoro všechny produkty, které vyrábíme - mám pásky ve všech barvách, messenger tašku, pouzdra na iPad Pro, score kartu na golf i řemínky na Apple watch. Chceme, abychom věci, které navrhneme, chtěli nosit také sami - jedině tak dokážeme na vlastní kůži otestovat, co přesně nám v designu těch věcí vyhovuje. A snažit se to pak dodržovat i v dalších produktech, které vyrobíme v budoucnu.


Měl jsi nějaké zkušenosti s kůží ještě předtím, než jsi začal s Danny P.?

Neměl, s Danem jsme do toho skočili po hlavě a na hodně věcí jsem si musel přijít sám. Nicméně si nemyslím, že by to byla v designu nějaká příliš jiná práce než například se dřevem, se kterým jsem měl už zkušeností hodně. Vždy je to především o nastavení vlastního procesu návrhu a postupných vývojových fází, které na sebe musí dobře navazovat. Mám při navrhování veškerou svobodu a soustředím se hlavně na to, aby byl design praktický, adekvátní, minimální, intuitivní a vizuálně atraktivní.


Jaká byla první věc, kterou jsi z kůže navrhnul?

Naše vlajková loď, tedy peněženka na iPhone 5. Byla to spousta práce, ale stálo to za to! Taky jsme se s pozdějším modelem pro iPhone 6 Plus nakonec dostali na oficiální e-shop Apple, čímž se ještě posílila naše cesta a směřování ke tvoření věcí právě pro elektroniku téhle značky. Kdykoliv Apple vydá svoje nové modely, už přemýšlíme, jaké příslušenství k nim z naší dílny nabídneme. Sám jsem velký fanda Apple a mám doma hodně jejich produktů.


Co bys poradil tomu Lukášovi, který před X lety s produkty od Dannyho začínal?

Nic! Nechal bych ho si to všechno pěkně prožít znovu a bez nápovědy (smích). Jsem vlastně rád, že jsme se do toho pustili po hlavě. Jak říká pan Jaroslav Dušek: kdybychom mohli něco udělat jinak, tak už by to jinak bylo. A stejně to vnímám i já - na všechny ty věci jsme si museli přijít sami a jsem tomu vážně rád. Jde především o ten proces, který nás hodně naučil. A když to, co děláte, máte opravdu rádi, věřím, že výsledky přirozeně přijdou...


Co dělá dobrou peněženku dobrou peněženkou?

Musí být kompaktní, štíhlá, aby se vešla pohodlně do kapsy... Přihrádky musí dávat smysl, být adekvátní, v rovnováze - nemůžu mít třeba obrovské pouzdro na drobné a k tomu jeden slot na karty. Nechci ji taky měnit za rok, takže je důležitý materiál a kvalitní zpracování, které zaručí dlouhou životnost. Musí mi příjemně vonět, to kvalitní kůže umí. A taky se mi musí hodně líbit - když z ní pak vytahuju větší množství peněz, tak aby mi dělala radost i v té nepříjemné chvíli, kdy s ní musím něco zaplatit (smích).


Jaký produkt, který jsi navrhnul, je tvůj nejoblíbenější?

Do každého produktu jsme s Danem dali něco ze sebe, takže jsou to vlastně takové naše děti a máme je rádi všechny stejně (smích). Ale kdybych si měl vybrat jedno obzvlášť oblíbené, bylo by to pouzdro na score kartu. A to hlavně proto, že jsem vášnivý golfista a je mi spolehlivým parťákem právě ve chvílích, kdy se cítím opravdu dobře a hraju tu nejzábavnější hru s kamarády.

 


Jakou největší technickou překážku jsi zatím musel v designu Danny P. produktů překonat?

Určitě to byl kovový klip u dolarovky. Udělali jsme si vážně velkou rešerši a zjistli jsme, že to, co se na světovém trhu dodává, nám nestačí, ať už designově, materiálově ani kvalitou zpracování. Nakonec jsme si sponu navrhli a také nechali vyrobit na zakázku. Pak i samotná implementace byla dost náročná. Ale nakonec se podařilo!


Každý prototyp, který vyrobíme, testujeme s Danem na sobě, abychom dokázali vychytat nedostatky v běžném provozu. Už se nám několikrát stalo, že jsme měli vyladěný prototyp třeba už v druhé fázi a nakonec jsme se vrátili na úplný začátek a šli jiným směrem. Je to časově hodně náročný proces, ale nikdy bychom nechtěli pustit do světa něco, o čem nejsme s Danem stoprocentně přesvědčení, že bude perfektní. A vzhledem k tomu, že v podstatě nedostáváme negativní zpětnou vazbu, myslím, že je to správný přístup.


Co nového se zrovna chystá?

Chystáme se na dámy! Skutečně, přemýšlíme nad dámskými peněženkami a to je pro nás velké a složité téma (smích). Budeme pracovat s jinými kůžemi a jinými odstíny barev - v nabídce by měly být odstíny jako např. pudrová, vínová, tmavě modrá nebo světle hnědá. Dělali jsme si rešerši a zjistili jsme, že ženy mají úplně jiné představy o dokonalých peněženkách než muži, takže to pro nás bude výzva navrhnout i pro ně ideálně poskládaný produkt...


Máš nějaký sen - kožený produkt, který bys chtěl nadesignovat, kdybys pracoval úplně bez omezení?

Nemám sen, že bych vyloženě chtěl navrhnout nějaký konkrétní produkt. Důležité je pro mě tvořit věci, které skvěle fungují, hezky se na ně dívá a aby klientům dělaly každodenní radost a dlouho jim sloužily.
Zuzana Kosutova
Zuzana Kosutova

Napsal

O kůži ví mnohé a ráda se o to podělí.43 odpovědí

nrtxtcertz
nrtxtcertz

10.září 2020

Rozhovor s designérem Danny P. Lukášem Vondráčkem
[url=http://www.g45g926jerwgw6cl1r7916b520zc7km2s.org/]unrtxtcertz[/url]
nrtxtcertz http://www.g45g926jerwgw6cl1r7916b520zc7km2s.org/
anrtxtcertz

hogtlriics
hogtlriics

10.září 2020

Rozhovor s designérem Danny P. Lukášem Vondráčkem
[url=http://www.gqph39114o0vg90a2xx6fq0d356ih13hs.org/]uhogtlriics[/url]
ahogtlriics
hogtlriics http://www.gqph39114o0vg90a2xx6fq0d356ih13hs.org/

hyhpgjodzz
hyhpgjodzz

10.září 2020

Rozhovor s designérem Danny P. Lukášem Vondráčkem
ahyhpgjodzz
hyhpgjodzz http://www.gz9wlq91252ud214ae87xqm27prh2c00s.org/
[url=http://www.gz9wlq91252ud214ae87xqm27prh2c00s.org/]uhyhpgjodzz[/url]

bbjmijjyr
bbjmijjyr

9.září 2020

Rozhovor s designérem Danny P. Lukášem Vondráčkem
[url=http://www.gjo505673prh0c565dx1p96yfrld3h58s.org/]ubbjmijjyr[/url]
bbjmijjyr http://www.gjo505673prh0c565dx1p96yfrld3h58s.org/
abbjmijjyr

llbhewiok
llbhewiok

8.září 2020

Rozhovor s designérem Danny P. Lukášem Vondráčkem
[url=http://www.gsq961619q2zrl0u45j6o5xv8h18j7mos.org/]ullbhewiok[/url]
allbhewiok
llbhewiok http://www.gsq961619q2zrl0u45j6o5xv8h18j7mos.org/

kofhmyz
kofhmyz

8.září 2020

Rozhovor s designérem Danny P. Lukášem Vondráčkem
akofhmyz
[url=http://www.g0e744o95i28nky48g55lpv7iko77p9es.org/]ukofhmyz[/url]
kofhmyz http://www.g0e744o95i28nky48g55lpv7iko77p9es.org/

zgqpflyy
zgqpflyy

7.září 2020

Rozhovor s designérem Danny P. Lukášem Vondráčkem
[url=http://www.gs51a87jr26vyg6gp0ee52298pv00a5es.org/]uzgqpflyy[/url]
azgqpflyy
zgqpflyy http://www.gs51a87jr26vyg6gp0ee52298pv00a5es.org/

foyvppvx
foyvppvx

7.září 2020

Rozhovor s designérem Danny P. Lukášem Vondráčkem
foyvppvx http://www.gioxc6gm70107lopf94rr0e212a01y06s.org/
afoyvppvx
[url=http://www.gioxc6gm70107lopf94rr0e212a01y06s.org/]ufoyvppvx[/url]

Eric
Eric

3.září 2020

Hi, my name is Eric and I’m betting you’d like your website dannypstyle.cz to generate more leads.

Here’s how:
Talk With Web Visitor is a software widget that’s works on your site, ready to capture any visitor’s Name, Email address and Phone Number. It signals you as soon as they say they’re interested – so that you can talk to that lead while they’re still there at dannypstyle.cz.

Talk With Web Visitor – CLICK HERE http://www.talkwithwebvisitors.com for a live demo now.

And now that you’ve got their phone number, our new SMS Text With Lead feature enables you to start a text (SMS) conversation – answer questions, provide more info, and close a deal that way.

If they don’t take you up on your offer then, just follow up with text messages for new offers, content links, even just “how you doing?” notes to build a relationship.

CLICK HERE http://www.talkwithwebvisitors.com to discover what Talk With Web Visitor can do for your business.

The difference between contacting someone within 5 minutes versus a half-hour means you could be converting up to 100X more leads today!

Try Talk With Web Visitor and get more leads now.

Eric
PS: The studies show 7 out of 10 visitors don’t hang around – you can’t afford to lose them!
Talk With Web Visitor offers a FREE 14 days trial – and it even includes International Long Distance Calling.
You have customers waiting to talk with you right now… don’t keep them waiting.
CLICK HERE http://www.talkwithwebvisitors.com to try Talk With Web Visitor now.

If you’d like to unsubscribe click here http://talkwithwebvisitors.com/unsubscribe.aspx?d=dannypstyle.cz

Eric
Eric

28.srpen 2020

Hey, my name’s Eric and for just a second, imagine this…

- Someone does a search and winds up at dannypstyle.cz.

- They hang out for a minute to check it out. “I’m interested… but… maybe…”

- And then they hit the back button and check out the other search results instead.

- Bottom line – you got an eyeball, but nothing else to show for it.

- There they go.

This isn’t really your fault – it happens a LOT – studies show 7 out of 10 visitors to any site disappear without leaving a trace.

But you CAN fix that.

Talk With Web Visitor is a software widget that’s works on your site, ready to capture any visitor’s Name, Email address and Phone Number. It lets you know right then and there – enabling you to call that lead while they’re literally looking over your site.

CLICK HERE http://www.talkwithwebvisitors.com to try out a Live Demo with Talk With Web Visitor now to see exactly how it works.

Time is money when it comes to connecting with leads – the difference between contacting someone within 5 minutes versus 30 minutes later can be huge – like 100 times better!

Plus, now that you have their phone number, with our new SMS Text With Lead feature you can automatically start a text (SMS) conversation… so even if you don’t close a deal then, you can follow up with text messages for new offers, content links, even just “how you doing?” notes to build a relationship.

Strong stuff.

CLICK HERE http://www.talkwithwebvisitors.com to discover what Talk With Web Visitor can do for your business.

You could be converting up to 100X more leads today!

Eric
PS: Talk With Web Visitor offers a FREE 14 days trial – and it even includes International Long Distance Calling.
You have customers waiting to talk with you right now… don’t keep them waiting.
CLICK HERE http://www.talkwithwebvisitors.com to try Talk With Web Visitor now.

If you’d like to unsubscribe click here http://talkwithwebvisitors.com/unsubscribe.aspx?d=dannypstyle.cz

etisucayozain
etisucayozain

26.srpen 2020

http://mewkid.net/when-is-xuxlya/ – Amoxicillin 500mg Capsules Amoxicillin Without Prescription pbs.tqne.dannypstyle.cz.zve.ma http://mewkid.net/when-is-xuxlya/

ovuusoi
ovuusoi

26.srpen 2020

http://mewkid.net/when-is-xuxlya/ – Buy Amoxil Amoxicillin 500 Mg oqz.hggy.dannypstyle.cz.dyh.wa http://mewkid.net/when-is-xuxlya/

afexxdip
afexxdip

26.srpen 2020

http://mewkid.net/when-is-xuxlya/ – Amoxil Causes Gallstones Amoxicillin No Prescription vfr.sikj.dannypstyle.cz.yqo.hs http://mewkid.net/when-is-xuxlya/

erniaave
erniaave

26.srpen 2020

http://mewkid.net/when-is-xuxlya/ – Amoxicillin Buy Amoxicillin Online emb.vmdi.dannypstyle.cz.acl.tl http://mewkid.net/when-is-xuxlya/

ocutazi
ocutazi

26.srpen 2020

http://mewkid.net/when-is-xuxlya/ – Amoxicillin 500 Mg Amoxicillin On Line dia.gool.dannypstyle.cz.ils.pm http://mewkid.net/when-is-xuxlya/

efogimufzou
efogimufzou

26.srpen 2020

http://mewkid.net/when-is-xuxlya/ – Amoxicillin Amoxicillin Online apd.mzvk.dannypstyle.cz.nvx.jo http://mewkid.net/when-is-xuxlya/

uofaziguqo
uofaziguqo

19.srpen 2020

http://mewkid.net/when-is-xuxlya/ – Amoxil Dose For 55 Pounds Buy Amoxicillin Online nxp.rwwy.dannypstyle.cz.qhs.zr http://mewkid.net/when-is-xuxlya/

oatioyaxi
oatioyaxi

19.srpen 2020

http://mewkid.net/when-is-xuxlya/ – Amoxicillin 500 Mg Amoxicillin fkh.mqna.dannypstyle.cz.kwu.ic http://mewkid.net/when-is-xuxlya/

eaqovqazibpu
eaqovqazibpu

19.srpen 2020

http://mewkid.net/when-is-xuxlya/ – Amoxicillin 500 Mg Amoxicillin jph.orek.dannypstyle.cz.ouf.nf http://mewkid.net/when-is-xuxlya/

oxoqodoqiceyo
oxoqodoqiceyo

19.srpen 2020

http://mewkid.net/when-is-xuxlya/ – Amoxicillin 500 Mg Amoxicillin 500 Mg kwf.dsxq.dannypstyle.cz.bas.xt http://mewkid.net/when-is-xuxlya/

axijifea
axijifea

19.srpen 2020

http://mewkid.net/when-is-xuxlya/ – Amoxicillin 500mg Amoxicillin msi.hhip.dannypstyle.cz.vvl.ic http://mewkid.net/when-is-xuxlya/

itouseiha
itouseiha

19.srpen 2020

http://mewkid.net/when-is-xuxlya/ – Amoxicillin 500 Mg Buy Amoxicillin iyr.hvkm.dannypstyle.cz.wup.xh http://mewkid.net/when-is-xuxlya/

obemuqabato
obemuqabato

18.srpen 2020

http://mewkid.net/when-is-xuxlya/ – Amoxicillin Without Prescription Buy Amoxil ora.qnqc.dannypstyle.cz.udf.rq http://mewkid.net/when-is-xuxlya/

ioxemuhiyit
ioxemuhiyit

18.srpen 2020

http://mewkid.net/when-is-xuxlya/ – Amoxicillin Without Prescription Amoxicillin mzy.nemz.dannypstyle.cz.ywt.mp http://mewkid.net/when-is-xuxlya/

irabuwufejic
irabuwufejic

17.srpen 2020

http://mewkid.net/when-is-xuxlya/ – Buy Amoxil Online Amoxicillin pwz.prig.dannypstyle.cz.ykt.ma http://mewkid.net/when-is-xuxlya/

izidapoduabut
izidapoduabut

16.srpen 2020

http://mewkid.net/when-is-xuxlya/ – Amoxicillin Without Prescription Amoxicillin No Prescription rha.eumm.dannypstyle.cz.yka.sn http://mewkid.net/when-is-xuxlya/

avumaxuse
avumaxuse

16.srpen 2020

http://mewkid.net/when-is-xuxlya/ – Amoxicillin 500 Mg Amoxicillin Online szi.kgyi.dannypstyle.cz.xpa.iq http://mewkid.net/when-is-xuxlya/

ejogutmiwa
ejogutmiwa

16.srpen 2020

http://mewkid.net/when-is-xuxlya/ – Amoxicillin 500 Mg Dosage Amoxicillin 500mg Capsules xgy.ihee.dannypstyle.cz.ghi.fz http://mewkid.net/when-is-xuxlya/

idibokeeh
idibokeeh

16.srpen 2020

http://mewkid.net/when-is-xuxlya/ – Buy Amoxicillin Amoxicillin 500mg uam.flmh.dannypstyle.cz.vkq.ib http://mewkid.net/when-is-xuxlya/

ayunebu
ayunebu

16.srpen 2020

http://mewkid.net/when-is-xuxlya/ – Amoxicillin Online Buy Amoxicillin Online izc.khxy.dannypstyle.cz.uek.yr http://mewkid.net/when-is-xuxlya/

aqofizuqe
aqofizuqe

13.srpen 2020

http://mewkid.net/when-is-xuxlya/ – Buy Amoxil Amoxil Dose For 55 Pounds cif.hkxj.dannypstyle.cz.bcu.ez http://mewkid.net/when-is-xuxlya/

utesibuwvufa
utesibuwvufa

13.srpen 2020

http://mewkid.net/when-is-xuxlya/ – Amoxicillin 500mg Capsules 18 dsp.vuhd.dannypstyle.cz.yed.nr http://mewkid.net/when-is-xuxlya/

asuhuhpeiet
asuhuhpeiet

30.červenec 2020

http://mewkid.net/when-is-xuxlya/ – Amoxicillin 500mg Amoxicillin No Prescription dkr.eeqn.dannypstyle.cz.yde.ey http://mewkid.net/when-is-xuxlya/

wosomezidi
wosomezidi

30.červenec 2020

http://mewkid.net/when-is-xuxlya/ – Amoxicillin Online Amoxicillin Without Prescription ccw.xpau.dannypstyle.cz.pbo.sc http://mewkid.net/when-is-xuxlya/

OMhNcTGugwlFC
OMhNcTGugwlFC

4.červenec 2020

coeAqNVzRJ

kpDeCGljsriQ
kpDeCGljsriQ

4.červenec 2020

KzmbhnWtVowHGYLC

goodprizwomen.com
goodprizwomen.com

23.červen 2020

I think this is one of the most vital info for me. And i’m glad reading your article. But want to remark on some general things, The web site style is ideal, the articles is really nice : D. Good job, cheers http://disli.goodprizwomen.com/trends/potatisgrataeng-vegetariskt-tillbehoer.php potatisgratang vegetariskt tillbehor

goodprizwomen.com
goodprizwomen.com

21.červen 2020

It’s really very complex in this full of activity life to listen news on TV, thus I only use internet for that purpose, and get the hottest information. http://leli.goodprizwomen.com/sport/flyg-ume-visby.php flyg umea visby

goodprizwomen.com
goodprizwomen.com

21.červen 2020

Quality content is the key to attract the viewers to pay a quick visit the website, that’s what this web site is providing. http://hypte.goodprizwomen.com/skin-care/ida-sjoestedts-klaenningar.php ida sjostedts klanningar

beMiKNafvPLt
beMiKNafvPLt

27.květen 2020

WlpgmYEPbcNIuOSd

FmwYTbzZuX
FmwYTbzZuX

27.květen 2020

tnOwaPoNyhZq

utcDOZLizwMnhJC
utcDOZLizwMnhJC

16.duben 2020

zMvKOlBhSpUyr

AiyfIMzZQDXHkSPE
AiyfIMzZQDXHkSPE

16.duben 2020

pyHKSUfseqrPX

Přidejte komentář


Další články

Máme novou dámskou peněženku na zip, která pomáhá

Daniel Piterak 8.duben 2020 6 komentářů

Po šesti letech na trhu konečně přicházíme s první peněženkou určenou pouze pro dámy.

Pokračovat

Danny P. v březnovém vydání časopisu Esquire a backstage fotky

Zuzana Kosutova 11.březen 2020 6 komentářů

Focení pro časopis Esquire

Sedm mladých mužů, kteří mají pod palcem úspěšné firmy a startupy. A mezi nimi náš zakladatel Dan!

Pokračovat

Škrábance, nebo patina? Pár tipů pro poškozenou kůži

Zuzana Kosutova 1.srpen 2019 10 komentářů

Jedna z našich nejoblíbenějších vlastností přírodní kůže je, že s věkem získává pěknou patinu a charakter. Občas ale potřebuje vyživovat a sem tam zahojit větší rány, aby postupem času vypadala lépe.

Pokračovat