Right store?

May we suggest you visit a different one?

US & Rest of the world

We don't ship to your region from the store you're visiting now.

Zavolejte nám +420 731 660 955Napište nám >>>

Kam až Danny P. s poctivostí dojde?

Daniel Piterak 26.října 2016 1 komentář

Kam až Danny P. s poctivostí dojde?

Už jste četli článek o tom, jak se snažíme být lepší každým dnem? Pak víte, že jsme v poctivosti našli jednu ze svých základních hodnot.

Někomu to může připadat jako klišé, vždyť kdo by sám o sobě řekl, že upřímně fandí nepoctivosti?

V Danny P. však věříme, že poctivost ukazují činy, ne slova. Svůj přístup k vám a vašim objednávkám proto stavíme na špičkovém servisu, v rámci kterého u nás objevíte tři důkazy, že nemluvíme do větru.

 

 

Nelíbí? Využijte 30denní lhůtu na vrácení

14denní zákonná lhůta nemusí vždy stačit - co když např. kupujete peněženku jako dárek s měsíčním předstihem? Taková situace není výjimkou, i proto ke každé objednávce automaticky přidáváme dvojnásobnou lhůtu na vrácení.

Samozřejmě věříme, že si naše produkty zamilujete. Pokud se tak ale z nějakého důvodu nestane, máte naše slovo, že vám vrátíme peníze.

 

 

Autentická hodnocení zákazníků

Zajímá vás, co o našich produktech napsali ti, kdo si je pořídili před vámi? U každého výrobku najdete reálná, žádným způsobem “necenzurovaná” hodnocení.

Toho, že drtivá většina z nich je pozitivní, si nesmírně vážíme.

 

 

Před problémy se neskrýváme. Řešíme je

Sami jsme se nejednou setkali se situaci, kdy dá prodejce od objednávky ruce pryč ve chvíli, kdy si ji označí za vyřízenou.

Naše filozofie je v tomto ohledu jasná - vaším nákupem začíná naše přátelství.

Proto nikdy nebereme problémy, které mohou nastat např. při doručení, na lehkou váhu. Jsme tu pro vás sice může říct (a také říká) prakticky každý, v komunikaci s Danny P. namísto slibování rovnou zjistíte, co to znamená v praxi.
Daniel Piterak
Daniel Piterak

Napsal

CEO & zakladatel Danny P.1 odpověď

Daniel Šenkár
Daniel Šenkár

28.listopadu 2016

Dobry vecer,moc se mi libi vase spickova prace
Mam dotaz je li mozne u vas obednat penezenku s kapsickou na drobne ale aby mela dve prihradky na bankovky a pod platebni karty se dali zasunout zboku vizitky?Dekuji Šenkár.

Přidejte komentář