Right store?

May we suggest you visit a different one?

US & Rest of the world

We don't ship to your region from the store you're visiting now.

Zavolejte nám +420 731 660 955Napište nám >>>

Když už něco dělat, tak pořádně

Daniel Piterak 9.listopadu 2016

Ještě nekončíme! Představili jsme vám směr, kterým se chceme jako Danny P. ubírat, seznámili vás s poctivostí a profesionalitou jako prvními dvěma hodnotami, které uznáváme… Je čas pokročit k hodnotě třetí, kterou je Perfekcionismus.

Perfekcionismus

 

Promýšlíme a testujeme, než najdeme diamant

Každý náš produkt v sobě spojuje kvalitní materiály, pečlivou ruční práci a nadšení, které by se dalo krájet. Výsledkem je kvalitní kožený doplněk za cenu, kterou se nestydíme ukázat i mimo Pařížskou ulici.

Přesto u nás jakýkoli kompromis budete hledat marně. Vše, co děláme, dotahujeme do posledního puntíku a důkladně testujeme.

Je libo malou ukázku? Podívejte se na vnitřní stranu naší messenger tašky. V běžném životě se jí nedostane tolik pozornosti jako zevnějšku, to ale neznamená, že ji nezpracujeme do nejmenšího detailu. Samostatnou kapitolou je pak její funkční stránka, která reflektuje každodenní pohyb městským prostředím. Proto v tašce najdete nejen tradiční kapsu na notebook, ale také např. pouzdro na deštník nebo prostor na láhev.

Kožená messenger taška

 

 

Minimalismus

“Jednoduchost je nejvyšší formou sofistikovanosti”, prohlásil kdysi Leonardo da Vinci. Aniž bychom si troufali srovnávat sami sebe s dílem autora Mony Lisy, s jeho názorem se ztotožňujeme.

Každý produkt je promyšlený tak, aby skvěle vypadal i skvěle fungoval. Vždy, když navrhujeme nový přírůstek do produktové řady, řídíme se jednoduchým vodítkem - kožený doplněk má podtrhovat váš styl, ne na sebe poutat veškerou pozornost.

 

 

Klíčem k prvotřídnímu stylu je sladěnost

Sladit pásek s botami je naprostý základ. Co bychom to však byli za perfekcionisty, kdybychom zůstali jen u toho?

Pánský kožený pásek

Díky minimalistickému přístupu k designu, kdy dojem z doplňku nekazí žádné nadbytečné prvky, můžete naše výrobky prakticky libovolně kombinovat a vždy si zachovat čistý styl.

Nám osobně se nejvíc zamlouvá kombinace tašky, peněženky a pásku v jedné barvě, ale fantazii se meze nekladou - skvěle vypadá i např. černá taška se světle hnědým obalem na MacBook Air a peněženkou stejné barvy.
Daniel Piterak
Daniel Piterak

Napsal

CEO & zakladatel Danny P.Přidejte komentář