Right store?

May we suggest you visit a different one?

US & Rest of the world

We don't ship to your region from the store you're visiting now.

Zavolejte nám +420 731 660 955Napište nám >>>

Máme novou dámskou peněženku na zip, která pomáhá

Daniel Piterak 8.duben 2020

V první řadě bych Vám chtěl v této nelehké době popřát hodně zdraví, protože to je to nejdůležitější. Tíživá situace dopadla i na naší dílnu, ale zůstáváme pozitivní a pevně věříme, že to všichni zvládneme a budeme ještě silnější :)

Nyní bych vám ale rád představil vlajkovou loď naší dámské kolekce - velkou peněženku na zip z jehněčí kůže. Stálo nás to měsíce přemýšlení a designování, desítky prototypů, týdny testování v terénu, výrobu vlastních zipů, které jsme museli nakonec zahodit a vyrobit znovu, ale nakonec se vše podařilo.

Elegantní dámská kožená peněženka na zip

I když rozhodně nedáme dopustit na kvalitní italskou hovězinu, kterou při výrobě běžně používáme, v dámské kolekci to s ní prostě nebylo ono. Bylo nám jasné, že něžnějšímu pohlaví bude jemná jehněčí kůže slušet mnohem víc. Pochází stejně jako zmiňovaná hovězina z Itálie, ale už na první dotek poznáte, že je hebká a příjemně měkká. 

Kožená peněženka pro ženy - růžová

Pozornost jsme věnovali každému detailu, ať už to jsou zlaté zipy na zakázku nebo náš vlastní design tahačů zipů, které nesou vygravírovaný náš znak. Peněženky balíme do tzv. dust bagu z přírodní bavlny, které nám šije dílna neziskové organizace Český západ o.p.s., která působí v sociálně vyloučených lokalitách Karlovarského kraje a svou produkcí pomáhá rodinám s dětmi. Provozuje jak šicí, tak keramickou dílnu, a na svědomí má mnoho obecně prospěšných aktivit, díky kterým mohou mít tito lidé život ve svých rukou.

S tímto jejich heslem se ztotožňujeme - "Mít život ve svých rukou" - a proto jim nyní chceme pomoci ještě více a z každé prodané dámské peněženky během měsíce dubna darujeme Českému západu 500Kč.

Prohlédnout peněženky

#SpoluToZvladneme #MusimeSiPomahat
Daniel Piterak
Daniel Piterak

Napsal

CEO & zakladatel Danny P.
Další články

Danny P. v březnovém vydání časopisu Esquire a backstage fotky

Zuzana Kosutova 11.březen 2020

Focení pro časopis Esquire

Sedm mladých mužů, kteří mají pod palcem úspěšné firmy a startupy. A mezi nimi náš zakladatel Dan!

Pokračovat

Škrábance, nebo patina? Pár tipů pro poškozenou kůži

Zuzana Kosutova 1.srpen 2019

Jedna z našich nejoblíbenějších vlastností přírodní kůže je, že s věkem získává pěknou patinu a charakter. Občas ale potřebuje vyživovat a sem tam zahojit větší rány, aby postupem času vypadala lépe.

Pokračovat

Rozhovor s designérem Danny P. Lukášem Vondráčkem

Zuzana Kosutova 16.červenec 2019

Lukáš Vondráček

Jak vypadá designování našich produktů, co dělá dobrou peněženku dobrou peněženkou a další zajímavé věci ze zákulisí nám prozradil hlavní designér Danny P. Lukáš Vondráček.

Pokračovat