Right store?

May we suggest you visit a different one?

US & Rest of the world

We don't ship to your region from the store you're visiting now.

Zavolejte nám +420 731 660 955Napište nám >>>

První pohled na nové produkty pro rok 2017

Daniel Piterak 10.března 2017 3 komentářů

První pohled na nové produkty pro rok 2017

Společenské události bývají +1, my neleníme a během příštích několika měsíců uděláme z Danny P. +9. Co to znamená v praxi? Tušíte správně. Připravujeme pro vás devět nových produktů! Pojďme si je postupně představit.

 

Minimalistické pouzdro na karty a hotovost

 Zdánlivě jednoduchá novinka, jejíž vznik však názorně ukazuje naši posedlost precizním výsledkem. Pouzdro na karty a hotovost jsme navrhli, vyrobili a testovali už v loňském roce, pořád jsme ale nebyli stoprocentně přesvědčení, že držíme v rukou to nejlepší, čeho jsme schopní.

Minimalistické pouzdro na karty a hotovost

Vrátili jsme se proto k tužce a papíru, přepracovali design a pouzdro vybrousili k dokonalosti. Prototypy druhé verze už máme otestované a výrobě nic nestojí v cestě. Pomalu se můžete začít těšit na přelom března a dubna, kdy se tahle novinka objeví v našem e-shopu!

 

Kožený obal na 12” MacBook

Pouzdro na karty a hotovost nebude jedinou novinkou, kterou budete moci začít v březnu objednávat. Poprvé od vzniku Danny P. osvěžujeme řadu obalů na MacBooky a představujeme zmenšenou verzi oblíbené klasiky pro 13” MacBook Air - obal na 12” MacBook.

Díky zkušenostem z výroby prvního produktu (#LepšíKaždýmDnem v praxi) nám tentokrát výroba prototypů a testování zabrala minimum času a již vybíráme místa, kde obaly hezky nafotíme.

 

Obal na iPhone 7 s přihrádkami na karty

Znáte jeden z našich prvních produktů, kožený obal na iPhone 5/5s/SE? Tak momentálně chystáme jeho obdobu pro nejnovější iPhone 7.

Objednávky plánujeme spustit spolu s obalem na MacBook 12” a pouzdrem na karty.

 

Business peněženka

Znáte naši peněženku na mince? Představte si ji ve velkorysejších rozměrech a s novými funkčními prvky, které odpovídají na volání zákazníků po usnadnění každodenního (zejména pracovního) života - peněženku připravujeme např. se speciální “odstíněnou” přihrádkou na vstupní kartu do kanceláře.

Wireframe naší business peněženky

Wireframe naší business peněženky

Design máme vymyšlený a už pracujeme na prototypu. Pokud půjde všechno podle plánu, na přelomu prvního a druhého čtvrtletí naskladňujeme a odesíláme!

 

Cestovní peněženka

Naši zákazníci cestují do všech koutů světa a nám samotným je občas v Česku taky příliš těsno. Proto jsme před časem začali pracovat na novince, která vám už brzy usnadní přesuny z A do B - na peněžence “postavené” podle potřeb cestovatelů. Těšte se na přihrádku připravenou na míru cestovnímu pasu a další vychytávky!

S prvním prototypem cestovní peněženky jsme nebyli úplně spokojení, proto jsme se vrátili o krok nazpět a přepracovali kompletně její design. Jak jinak se stát #LepšíKaždýmDnem, že?

Vypadá dobře? Ano, ale cítili jsme, že to není 100% ono, tak jsme celý koncept překopali.

Vypadá dobře? Ano, ale cítili jsme, že to není 100% ono, tak jsme celý koncept překopali.

Momentálně testujeme druhou verzi, která je velmi blízko ideálnímu stavu, a proto doufáme, že se na e-shopu tahle novinka objeví ještě před letní sezonou.

 

Pouzdro na score kartu

Hrajete golf? Ještě ne? Od letošního roku budete mít o důvod víc začít.

Testování prototypu v laboratorních podmínkách? To bychom mezi svými hodnotami nesměli mít poctivost a perfekcionismus!

Náš designer Lukáš podruhé. Reprezentuje, kudy chodí!

Už brzy dokončíme ostrou verzi novinky, na kterou se těší hlavně náš designer Lukáš - pouzdro na golfovou score kartu, které je uzpůsobené speciálně pro potřeby každého golfisty a bude ho provázet na cestě za lepšími výsledky.

Danny P. score karta 

Testování prototypu v laboratorních podmínkách? To bychom mezi svými hodnotami nesměli mít poctivost a perfekcionismus!

 

Co dál?

To záleží i na vás, právě pro váš každodenní život totiž výrobky s logem Danny P. vyrábíme.

Dejte nám vědět, jaké další novinky by vám v naší produktové řadě udělaly radost!

My se zatím budeme věnovat designování, prototypování a testování dalších tří produktů, které vám představíme příště.
Daniel Piterak
Daniel Piterak

Napsal

CEO & zakladatel Danny P.3 odpovědí

Boris
Boris

28.května 2017

Neplanujete robit produkty aj na samsung s8?

Jakub
Jakub

21.dubna 2017

Zdravím. Měl bych dotaz ohledně nových produktů a to zejména dvou nových typů peněženek. Máte již představu o termínu prezentace?

Jan Beránek
Jan Beránek

29.března 2017

Dobrý den,
již dlouho se dívám na vaše výrobky a přemýšlím, kam bych dal všechny své doklady. Doklady ve formátu kreditní karty jsou bez problému, ale zejména malý technický průkaz, kterých mám hned několik(3) a OP nevím kam strčit. Chci se jen zeptat, zda náhodou nepřemýšlíte tímto směrem.

Jinak díky ze vaše výrobky – jsou krásné, designově čisté, nesnažící se podbízet vším možným.

Díky.

Mějte se, Honza

Přidejte komentář