Right store?

May we suggest you visit a different one?

US & Rest of the world

We don't ship to your region from the store you're visiting now.

Zavolejte nám +420 731 660 955Napište nám >>>

Karty a vizitky patří do pouzdra! Nejlépe do toho od Danny P.

Daniel Piterak 4.červenec 2019

Můžete zanechat sebelepší dojem. Můžete být třeba na nejlepší cestě k uzavření byznysu, k získání nového zaměstnance nebo důležitého kontaktu - ale jak začnete lovit pomačkanou vizitku na dně kapsy u kalhot, vězte, že jste na míle daleko od potřebné nonšalance.

V momentech, kdy je zapotřebí působit sebevědomě, často rozhodují i nejmenší detaily. A právě proto vzniklo pouzdro na karty a vizitky Danny P., které díky své minimalistické eleganci zaujme důstojné místo nejen v klíčových pracovních a potkávacích momentech, ale i ve vašem každodenním životě.

 

Nové pouzdro na karty a vizitky Danny P.

 

Je elegantní, jednoduché a praktické. Jinak už to snad ani neumíme. :-) Protože se sami velmi často ocitáme v situacích, kdy je pouzdra zapotřebí, vyladili jsme ho do posledních detailů tak, aby pohodlně vyhovovalo svému účelu.

Už ze začátku jsme věděli, že musí být prostorné, ale zároveň subtilní - proto se do každé ze dvou vnitřních přihrádek vejde 8 platebních karet nebo 12 vizitek běžného rozměru. Skvělou vychytávkou je podle nás skrytý magnet na klopě, díky kterému nic nevypadne a vizitky či karty zůstanou neporušené, i když stráví třeba věčnost v kapse vašeho saka.

Na pouzdro je možné si nechat vyrazit monogram, kterým ještě umocníte výsledný dojem. A nakonec nemůže chybět to, co dělá naše produkty našimi produkty: kvalitní italská kůže, precizní šití a poctivá ruční práce, která se projeví v každém detailu.

 

Prohlédněte si nová pouzdra na karty a vizitky
Daniel Piterak
Daniel Piterak

Napsal

CEO & zakladatel Danny P.
Další články

Máme novou dámskou peněženku na zip, která pomáhá

Daniel Piterak 8.duben 2020

Po šesti letech na trhu konečně přicházíme s první peněženkou určenou pouze pro dámy.

Pokračovat

Danny P. v březnovém vydání časopisu Esquire a backstage fotky

Zuzana Kosutova 11.březen 2020

Focení pro časopis Esquire

Sedm mladých mužů, kteří mají pod palcem úspěšné firmy a startupy. A mezi nimi náš zakladatel Dan!

Pokračovat

Škrábance, nebo patina? Pár tipů pro poškozenou kůži

Zuzana Kosutova 1.srpen 2019

Jedna z našich nejoblíbenějších vlastností přírodní kůže je, že s věkem získává pěknou patinu a charakter. Občas ale potřebuje vyživovat a sem tam zahojit větší rány, aby postupem času vypadala lépe.

Pokračovat