Right store?

May we suggest you visit a different one?

US & Rest of the world

We don't ship to your region from the store you're visiting now.

Zavolejte nám +420 731 660 955Napište nám >>>

Zabaleno na služebku. Mrkněte na ideální tašku

Daniel Piterak 27.červen 2018

Na bleskové jednání do Říma, na večeři do Paříže nebo na služební cestu do města na druhém konci republiky není nutné balit velká zavazadla. Bohatě postačí šikovný messenger, do kterého se vejde vše podstatné.

 

Zabalte si všechno potřebné do jedné elegantní kožené tašky

 

Pokud často vyrážíte do světa jen na pár hodin nebo přes noc, kvalitní kožená taška vám přijde vhod. Messenger od Danny P. přitom splňuje nejen požadavky praktičnosti, ale díky univerzálnímu stylu navíc skvěle padne k oblekům i uvolněným outfitům, které si oblečete na cestu.

 

Důmyslné rozčlenění

Prostorná taška s rozměry 408 x 297 x 89 mm nabízí nejen dostatečně velkou hlavní kapsu, ale především řadu šikovně umístěných přihrádek. Nechybí kapsa pro laptop, místo pro iPad a menší přihrádky, do kterých pohodlně umístíte další menší elektroniku, peněženku a doklady.

Praktické je také vnitřní poutko na lahev, kterou v horkých dnech vyžadujících pravidelnou hydrataci oceníte obzvlášť. Zbývající místo pak pohodlně unese například základní hygienické potřeby nebo prádlo na převlečení, aniž by se taška nepříjemně nadouvala a působila přeplněným dojmem.

 

Taška plná každodenních nezbytností, přitom nepůsobí nijak přeplněně.

 

Peněženka na cesty

Elegantní kožený messenger přitom není to jediné, co můžete z našeho repertoáru výrobků na cestách dostatečně ocenit. Naše speciálně navržená cestovní peněženka je téměř must have pro všechny, kteří si potrpí na pořádek v dokladech a penězích.

 

S kvalitní peněženkou na pas jde cestování hned o něco líp.

 

V cestovní peněžence na vás čeká speciální přihrádka na pas, ze které nevypadne a bude přitom stále při ruce, dvě oddělené kapsy na bankovky, aby se vám na cestách nepomíchaly české koruny s cizí měnou, a dostatek přihrádek na všechny karty, které si s sebou potřebujete vzít. Jako bonus od nás navíc dostanete speciální cestovatelský deník a trhací bloček na poznámky.
Daniel Piterak
Daniel Piterak

Napsal

CEO & zakladatel Danny P.Přidejte komentář


Další články

Škrábance, nebo patina? Pár tipů pro poškozenou kůži

Zuzana Kosutova 1.srpen 2019 2 komentářů

Jedna z našich nejoblíbenějších vlastností přírodní kůže je, že s věkem získává pěknou patinu a charakter. Občas ale potřebuje vyživovat a sem tam zahojit větší rány, aby postupem času vypadala lépe.

Pokračovat

Rozhovor s designérem Danny P. Lukášem Vondráčkem

Zuzana Kosutova 16.červenec 2019 2 komentářů

Lukáš Vondráček

Jak vypadá designování našich produktů, co dělá dobrou peněženku dobrou peněženkou a další zajímavé věci ze zákulisí nám prozradil hlavní designér Danny P. Lukáš Vondráček.

Pokračovat

Karty a vizitky patří do pouzdra! Nejlépe do toho od Danny P.

Daniel Piterak 4.červenec 2019

Nové pouzdro na karty a vizitky od Danny P.

V momentech, kdy je zapotřebí působit sebevědomě, často rozhodují i nejmenší detaily. A právě proto vzniklo naše nové pouzdro na karty a vizitky.

Pokračovat