Jak zjistím stav své objednávky?

Vždy, když se stav vaší objednávky změní, dáme vám vědět. Nejprve od nás dostanete email s potvrzením přijetí objednávky, pak přijde další, ve kterém se dozvíte o jejím odeslání společně se sledovacím číslem zásilky. Pokud si vytvoříte u nás účet, tak po přihlášení najdete přehled všech svých objednávek s jejich stavem. Pokud budete mít k objednávce jakýkoli dotaz nebo nejasnost, ozvěte se nám a rádi odpovíme.

Posíláte objednávky do celého světa, nebo jen v rámci České republiky?

V rámci eshopu DannyPstyle.cz zasíláme v rámci České republiky a Slovenska. Pokud si přejete zaslat objednávku jinam, tak nás prosím kontaktujte a vše vyřešíme podle Vašeho přání vytvořením objednávky na míru. Umíme poslat zásilky po celém světě s doručením do 4 pracovních dní.

Jak dlouho trvá doručení objednávky?

Objednávky vyřizujeme zpravidla do 1 pracovního dne, doručení je pak do 1-2 pracovních dní od odeslání (na Slovensko 2-3 pracovní dny). Více informací o doručení najdete zde.

V čem je každý produkt Danny P. unikátní?

Neexistují dva kožené produkty s logem Danny P., které by vypadaly zcela identicky. Kůže je přírodní, “živý” materiál a každý centimetr čtvereční vaší peněženky, tašky, obalu nebo jiného produktu má trochu jinou strukturu, odstín a lehce odlišnou patinu, kterou časem získá.

Postupem času se mění barva kůže mé peněženky / tašky / obalu. Je něco špatně?

Vůbec ne. Na rozdíl od umělé nebo vegan kůže je naše pravá kůže "živá" a s přibývajícím časem získává tzv. patinu. Ta je výsledkem přirozeného procesu stárnutí materiálu, který se však nijak negativně nepodepisuje na kvalitě produktu. Naopak - kožené výrobky vypadají s patinou ještě lépe.

Jsou kožené produkty Danny P. voděodolné?

Kůže je přírodní materiál, který dokáže vodu vstřebat, ale jen do určité míry. Rozhodně se nedá říct, že by byla voděodolná. Příliš mnoho vody může kožený produkt nenávratně poškodit. Aby vám peněženka, taška nebo obal Danny P. vydržely co nejdéle, doporučujeme držet je od vody dál. To platí i o dešti, který zejména ve městech není pouze čistá voda, ale obsahuje různé látky, které mohou na kůži zanechat fleky.

Jak bych se měl o kožené produkty starat?

Naše produkty od nás již dostanete ošetřené krémem. Existuje několik tipů, které se vám mohou hodit, pokud se svým Danny P. produktem plánujete žít po dlouhá léta. Seznamte se s nimi v našem článku a videu na téma péče o kožené produkty.

Jak mohu váš produkt vrátit nebo vyměnit?

Veškeré informace a postup, jak produkty vyměnit nebo vrátit najdete zde.

Mohu prodávat produkty Danny P. ve svém obchodě?

Samozřejmě, ozvěte se nám a probereme detaily. Stačí napsat na email obchod@dannypstyle.cz.

Je balení produktů recyklovatelné?

Ano, obaly produktů vyrábíme z recyklovatelného papíru.