Nabízíme kožené řemínky na hodinky Apple Watch velikosti 42mm, 44mm a 45mm. Čistý design a možnost volby kování. Vyrobeno s láskou v České republice.

Stylové kožené řemínky vybírejte podle odstínu a určení. Základ je pravá kůže a pro Apple Watch je důležitá elegance. Jsou hodinky nezbytností, bez které nedáte ani ránu? Možná prahnete po jejich novém vzhledu. Nemusíte nutně kupovat hodinky nové, drahé, ale stačí pořídit pouze kožený řemínek, který těm stávajícím dodá netradiční, jedinečný a zbrusu nový nádech. Kvalitní kožený řemínek na hodinky se vybírá na základě typu kůže, ze které je vyroben. Dále sledujeme jeho délku, šířku a samozřejmě celkový design, který musí být oku lahodící, v nejlepším případě nadčasový.

Kožený řemínek může zdobit Apple Watch 42mm, 44mm nebo 45mm a dodat jim tak elegantní, formální vzhled. Díky kvalitě celkového zpracování může hodinky zkrášlovat po dobu dlouhých několika let, nikoliv po dobu pár měsíců, jako je tomu u lacinějších, méně kvalitních alternativ.

Při výběru koženého řemínku na hodinky mějme na paměti obvod našeho zápěstí. Měříme tradičně za pomoci krejčovského metru, případně za pomoci provázku, jehož délku zjistíme díky obyčejnému pravítku. Šířka je rozměr velmi individuální. Zatímco mužům vyhovují spíše širší varianty, dámy vyhledávají užší zpracování řemínku.

Celkový design hraje také značnou roli. Hodinky jsou stále módním doplňkem, který by měl dokonale ladit ke zbytku našeho outfitu. V případě, že je chceme nosit formálně do práce, snažíme se hledat barvu kůže rovnající se barvě koženého opasku, případně odstínu kožené brašny. Nikdy se však neudělá krok vedle, pokud se vsadí na tradiční odstíny, jako je hnědá, tmavě modrá, černá nebo tmavě červená, případně temně zelená.