Nabízíme kožené klíčensky s vlastním monogramem nebo textem. Pánské i dámské. Vše vyrobeno v České republice.

Pánské i dámské klíčenky jsou v porovnání s látkovými alternativami velmi reprezentativní. Pokud se chcete vyhnout její brzké obměně, hledejte alternativy ze skutečně kvalitní kůže, která se pyšní svou odolností a dlouhou životností. Kvalitní česká výroba je zárukou precizního zpracování, při kterém se dbalo na každý sebemenší detail.

Vadí vám neustále cinkající klíče a jejich věčné opírání se o displej mobilního telefonu, pokud s ním společně sídlí v kapse bundy nebo kalhot? Je načase to vyřešit, a to kvalitní koženou klíčenkou, která člověku dokáže usnadnit život víc, než si kdy dokázal představit. Pomocí tohoto drobného řešení si můžete klíče srovnat přesně tak, jak je běžně používáte čili se vyhnete zdlouhavému hledání toho správného.

Dnes rozeznáváme kožené klíčenky plnohodnotné a v podobě chytrého očka. Plnohodnotnými klíčenkami se myslí většinou úzký proužek kůže, perfektně opracovaný, který pojme 3-7 klíčů. Díky nim klíče nijak necinkají, mohou být navíc seřazeny tak, jak je nejčastěji používáte za sebou. Chytré očko pojme klíčů více, ale jelikož nejsou klíče těsně na sobě, mohou se trochu ozývat. Čím více klíčů se na očku bude nacházet, tím menší cinkání budete evidovat.

V každém případě sázejte na minimalistický design, který nestárne. Barevností se musí líbit hlavně vám, ale pakliže vsadíte na neutrální odstíny, získáte nadčasový módní doplněk i praktického společníka, kterého budete moct nosit po dlouhé roky. Vhodné jsou hnědé, černé, tmavě zelené nebo temně červené varianty, které budou ladit k vašemu koženému opasku nebo kožené peněžence.