Kůže do módy patří

Kůže do módy patří

Kůže bude vždy vypadat luxusně a sexy, černá navíc odpradávna platí za symbol rebelie. Jak ji ale nosit, aby nepůsobila až příliš vyzývavě a nevkusně?


Jak pečovat o kožené módní doplňky

Jak pečovat o kožené módní doplňky

Kožené peněženky, kožené tašky, elegantní rukavice nebo kožené pásky. Je celkem jedno, jaký módní doplněk z přírodní kůže vlastníte, pokud se o něj budete správně starat, vydrží vám po několik generací.


Více variant business peněženky

Více variant business peněženky

Rozšířili jsme nabídku variant oblíbené business peněženky. Nově si můžete vybrat i variantu bez mincovníku a mít k dispozici až 16 přihrádek na karty.


Showroom Londýnská 38, Praha 2

Otevírací doba showroomu

První dva týdny v červenci, tj. od 4.-15.7. budeme mít showroom v Londýnské 38 zavřený. Kolegové z Merino.Live společný prostor opouštějí a přidá se k nám nově Lucie Marim s krásnými šaty a šperky. Budeme se na vás těšit znovu po otevření.


Kožená podložka na stůl tmavě hnědá

Podložka na pracovní stůl

Naše další novinka v nabídce jsou kožené podložky na pracovní stůl. Máme celkem pět velikostí od malé podložky pod myš až po variantu 95 x 70 cm.


Kožené pouzdro na doklady tmavě hnědá

Doklady a karty pohromadě

Máme tu další novinku a tou je pouzdro na doklady a karty, které může sloužit i jako obal na cestovní pas. 


Kožená peněženka dolarovka se sponou - Saffiano černá

Dolarovka v Saffiano černé

Vyslechli jsme vaše přání a zařazujeme do nabídky koženou peněženku s klipem na bankovky neboli dolarovku v Saffiano černé.


Spouštíme nový web Danny P.

Spouštíme nový web

Dlouhé týdny jsme pracovali na novém webu a skladovém systému, který jsme právě spustili. Vzhledově nepoznáte přiliš velký rozdíl na eshopu, ale veškeré "vnitřnosti" jsou nové a lepší, abychom vám mohli nabízet stále lepší služby.


Showroom Londýnská 38, Praha 2

Zavřený showroom Londýnská 38

Omlouváme se, ale od 26.7. do 6.8. máme showroom v Londýnské 38 zavřený. Náš eshop ale funguje nonstop a objednávky vyřizujeme bez omezení!


Kožený obal na iPhone 12 Mini

Nové obaly pro iPhone 12 Mini

Také jste uvítali malou velikost nového iPhonu 12 Mini? My ano a rovnou jsme pro něj připravili i nové obaly.


Máme novou dámskou peněženku na zip, která pomáhá

Máme novou dámskou peněženku na zip, která pomáhá

Po šesti letech na trhu konečně přicházíme s první peněženkou určenou pouze pro dámy - velkou peněženku na zip z jehněčí kůže. Stálo nás to měsíce přemýšlení a designování, desítky prototypů, týdny testování v terénu, výrobu vlastních zipů, které jsme museli nakonec zahodit a vyrobit znovu, ale nakonec se vše podařilo.


Fotograf Benedikt Renč kontroluje záběry.

Danny P. v březnovém vydání časopisu Esquire a backstage fotky

Únorové focení v komorním ateliéru v Pragovce bylo díky všudypřítomným barvám poněkud dobrodružné, především proto, že jsme se báli o značkové oblečení vybrané stylistou - ale nakonec se všechno obešlo bez jediné skvrnky na outfitu Brunello Cuccinelli. Fotograf Benedikt Renč měl vše hezky pod kontrolou.


Jak se starat o kožené produkty - čistící pěna na kůži

Škrábance, nebo patina? Pár tipů pro poškozenou kůži

Jedna z našich nejoblíbenějších vlastností přírodní kůže je, že s věkem získává pěknou patinu a charakter. Občas ale potřebuje vyživovat a sem tam zahojit větší rány, aby postupem času vypadala lépe.

Další