Proč kožené tašky dominují módním trendům

Proč kožené tašky dominují módním trendům

Svět módy se stále vyvíjí a mění, ale mezi různými trendy a styly zůstávají kožené tašky stálicí, která si udržuje svou dominantní pozici. Proč je tomu tak? Jednoduše proto, že kožené tašky spojují v sobě několik klíčových prvků, které oslovují módní nadšence po celém světě: minimalismus, elegance a trvanlivost.


Stylové kožené tašky do města

Stylové kožené tašky do města

Zářivé světelné vývěsní štíty, rychlý pohyb na ulicích a vy, uprostřed toho všeho, s výjimečným stylem, který vás výrazně odlišuje od ostatních. A co je středobodem tohoto stylu? Vaše stylová kožená taška.


Nadčasové doplňky

Nadčasové doplňky

Existují určité doplňky, které jsou tak všestranné a nadčasové, že přežijí každou změnu módního počasí.


Co je to business casual styl a kam se nosí

Co je to business casual styl a kam se nosí

Business casual je označení pro módní styl, který kombinuje prvky formálního a neformálního oblečení a je často používán v pracovním prostředí.


Jaké výhody má kožený obal na Macbook?

Jaké výhody má kožený obal na Macbook?

Přečtěte si o výhodách používání koženého obalu na Macbook a jak vám může pomoci chránit váš notebook. Kožený obal na Macbook může mít několik výhod.


Hnědý kožený opasek s černou sponou

Kožený opasek s přezkou nebo bez

Kožený opasek je základním kouskem v šatníku každého muže i ženy. Je to praktický doplněk, který může zároveň sloužit jako výrazný módní prvek. Ale jaký opasek si vybrat?


Je kožená ledvinka stylová?

Je kožená ledvinka stylová?

Dříve se nosily kolem pasu a plnily také funkci pásku. Dnes se oblíbené/neoblíbené ledvinky nosí spíše přes rameno.


Kůže do módy patří

Kůže do módy patří

Kůže bude vždy vypadat luxusně a sexy, černá navíc odpradávna platí za symbol rebelie. Jak ji ale nosit, aby nepůsobila až příliš vyzývavě a nevkusně?


Jak pečovat o kožené módní doplňky

Jak pečovat o kožené módní doplňky

Kožené peněženky, kožené tašky, elegantní rukavice nebo kožené pásky. Je celkem jedno, jaký módní doplněk z přírodní kůže vlastníte, pokud se o něj budete správně starat, vydrží vám po několik generací.


Více variant business peněženky

Více variant business peněženky

Rozšířili jsme nabídku variant oblíbené business peněženky. Nově si můžete vybrat i variantu bez mincovníku a mít k dispozici až 16 přihrádek na karty.


Showroom Londýnská 38, Praha 2

Otevírací doba showroomu

První dva týdny v červenci, tj. od 4.-15.7. budeme mít showroom v Londýnské 38 zavřený. Kolegové z Merino.Live společný prostor opouštějí a přidá se k nám nově Lucie Marim s krásnými šaty a šperky. Budeme se na vás těšit znovu po otevření.


Kožená podložka na stůl tmavě hnědá

Podložka na pracovní stůl

Naše další novinka v nabídce jsou kožené podložky na pracovní stůl. Máme celkem pět velikostí od malé podložky pod myš až po variantu 95 x 70 cm.

Další