Nabízíme kožené obaly na notebooky a mobily - Macbook i iPhone. Různé velikosti a barvy. Ruční výroba v České republice.

Hledáte stylový obal pro svůj MacBook nebo iPhone? Elektronika není levnou záležitostí, proto jí najděte odpovídající kožené pouzdro, do kterého dokonale zapadne a kde bude chráněna před vnějšími vlivy, které by způsobily poškrábání nebo škody způsobené nárazem. Designové kožené pouzdro na iPad nebo iPhone se zároveň stane módním doplňkem, bez kterého nedáte ani ránu. Obal budete využívat nejen do práce, ale také při cestování nebo jinde.

Abyste obal na MacBook Air 13 nebo kožený obal na iPhone a další řady skutečně využili, hledejte designově neutrální, nadčasové zpracování. Neformální, kožené provedení působí elegantně, pokud je třeba, hodí se proto ke všemu, co budete mít zrovna na sobě. Nosit je tedy budete i tehdy a tam, kde notebook nebo iPad nebudete potřebovat.

Kožené pouzdro na iPhone nebo iPad či MacBook je možné mít v různých velikostech. Každá modelová řada mobilních telefonů, tabletů nebo notebooků se svými rozměry krapet liší, proto před koupí vašeho favorita se proto ujistěte, že velikostně odpovídá elektronice, kterou máte doma. Barevně nestárnoucí jsou hnědé, černé nebo tmavě modré kožené obaly, které dokonale ladí ke každé kožené tašce nebo v zimě a na podzim ke koženým rukavicím.

Abyste se vyhnuli nekvalitním, rádoby koženým obalům, vsaďte na kvalitní poctivou českou výrobu. Jen ta je zárukou takového zboží, které s vámi setrvá dlouhé roky, nejen měsíce. Promyšlený každý detail, nepodceněný žádný kousek. Sázka na jistotu, dá se říct.