Right store?

May we suggest you visit a different one?

US & Rest of the world

We don't ship to your region from the store you're visiting now.

Zavolejte nám +420 731 660 955Napište nám >>>

FAQ

1. Jak zjistím stav své objednávky?
Vždy, když se stav vaší objednávky změní, dáme vám vědět. Nejprve od nás dostanete email s potvrzením objednávky, pak přijde další, ve kterém se dozvíte o jejím odeslání. Pokud budete mít k objednávce jakýkoli dotaz nebo nejasnost, napište nám.

2. Posíláte objednávky do celého světa, nebo jen v rámci České republiky?
V rámci eshopu DannyPstyle.cz zasíláme v rámci České republiky a Slovenska. Pokud si přejete zaslat objednávku jinam, tak nás prosím kontaktujte a vše vyřešíme podle Vašeho přání. Umíme poslat zásilky po celém světě s doručením do 4 pracovních dní.

3. Jak dlouho trvá doručení objednávky?
Objednávky vyřizujeme zpravidla do 1 pracovního dne, doručení je pak do 1-2 pracovních dní od odeslání (na Slovensko 2-3 pracovní dny). Více informací o doručení najdete zde.

4. V čem je každý produkt Danny P. unikátní?
Neexistují dva kožené produkty s logem Danny P., které by vypadaly zcela identicky. Kůže je přírodní, “živý” materiál a každý centimetr čtvereční vaší peněženky, tašky, obalu nebo jiného produktu má jinou strukturu, jiný odstín a lehce odlišnou patinu, kterou časem získá.

5. Pouzdro na iPhone v mé peněžence i přihrádky na karty jsou docela těšné. Mám produkt vrátit?
Ne, takhle je to v pořadku. Kdyby mělo pouzdro na iPhone nebo přihrádky na platební karty stejné rozměry jako samotný iPhone a karty, používaním by se lehce roztáhly, byly tím pádem trochu větší a vše by nedrželo, jak by mělo. Když je při výrobě nepatrně zmenšíme, tak se používáním vytvarují přesně tak, jak potřebujete, a vše bude držet na svém místě. Kůže je živý materiál, takže se dokáže lehce přizpůsobit - roztáhnout. Nezapomeňte ale, že se může roztáhnout, ale už nikdy se nevrátí na svou původní velikost! Když např. vložíte do přihrádky na kartu dvě karty, tak se roztáhne a můžete je normálně používat, ale samostatně jedna karta bude vypadávat.

6. Postupem času se mění barva kůže mé peněženky / tašky / obalu. Je něco špatně?
Vůbec ne. Na rozdíl od umělé kůže je naše pravá kůže "živá" a s přibývajícím časem získává tzv. patinu. Ta je výsledkem přirozeného procesu stárnutí materiálu, který se však nijak negativně nepodepisuje na kvalitě produktu. Naopak - kožené výrobky vypadají s patinou ještě lépe.

7. Jsou kožené produkty Danny P. voděodolné?
Kůže je přírodní materiál, který dokáže vodu vstřebat, ale jen do určité míry. Rozhodně se nedá říct, že by byla voděodolná. Příliš mnoho vody může kožený produkt nenávratně poškodit. Aby vám peněženka, taška nebo obal Danny P. vydržely co nejdéle, doporučujeme držet je od vody dál.

8. Jak bych se měl o kožené produkty starat?
Naše peněženky, tašky ani obaly nepotřebují žádnou speciální péči (na rozdíl například od kožených bot). Existuje ale několik tipů, které se vám mohou hodit, pokud se svým Danny P. produktem plánujete žít po dlouhá léta. Seznamte se s nimi v našem článku a videu na téma péče o kožené produkty.

9. Dostal jsem váš produkt jako dárek, ale bohužel ho musím vrátit. Poradíte mi, jak na to?
Jakýkoli produkt Danny P. bez monogramu nebo jiného druhu personalizace můžete vrátit nebo vyměnit za jiný do 30 dní od doručení. Abychom vám mohli vrátit peníze nebo vyměnit výrobek za jiný, je třeba jej poslat zpět nepoužitý, v původním stavu a v originálním balení. Produkt, který vracíte, prosím pošlete na adresu níže:

  • Danny P., Rohanské nábřeží 678/23, recepce A - 3.patro, Praha 8, 186 00, Česká republika
Jakmile k nám dorazí (a splní podmínky pro vrácení), vrátíme vám peníze nebo pošleme jiný produkt, který jste si vybrali.

10. Jakou dostávám k vašim produktům záruku?
Na každý výrobek Danny P. dostáváte standardní dvouletou záruku, která vám dává jistotu, že produkt po dobu dvou let od nákupu neztratí na kvalitě co do materiálu a jeho zpracování (pokud jej používáte v souladu s tím, k čemu je určen).

11. Mohu prodávat produkty Danny P. ve svém obchodě?
Samozřejmě, ozvěte se nám a probereme detaily. Stačí napsat na email obchod@dannypstyle.cz.

12. Je balení produktů recyklovatelné?
Ano, obaly produktů vyrábíme z recyklovatelného papíru.