Right store?

May we suggest you visit a different one?

US & Rest of the world

We don't ship to your region from the store you're visiting now.

Zavolejte nám +420 731 660 955Napište nám >>>

Náš příběh

"PROFESIONÁLNÍ PRÁCE ČESKÝCH MISTRŮ. PERFEKTNÍ A PROMYŠLENÝ DESIGN DO POSLEDNÍ NITKY. JEDNODUŠE POCTIVÉ VÝROBKY, KTERÉ SI NA NIC NEHRAJÍ. TO JE DANNY P."

 

 

 

Od prvního prototypu až na Apple.com

Je až neuvěřitelné, jak čas letí - zdá se nám to jako včera, kdy jsme si lámali hlavy nad tím, jak elegantně zabránit odírání hran zbrusu nového iPhone 5.

Psal se rok 2013 a od té doby se nám podařilo stát se první českou značkou v oficiálním eshopu Apple.com, rozšířit produktovou řadu o pánské messengery, pouzdra pro golfisty, opasky nebo cestovní peněženky a hlavně – každý den se posouvat vpřed.

iPhone 5 with scuffs

První česká značka na Apple.com

Vpřed nás žene touha být motivací, partnerem i odměnou každému, kdo neponechává svůj život náhodě a denně překonává sám sebe na cestě k vítězství.

Naše produkty se nesnaží strhnout na sebe veškerou pozornost a zastínit vaši osobnost. Naopak. Svým čistým designem a precizním zpracováním dotvoří váš osobitý styl.

Danny P. doprovází zákazníky na cestě za úspěchem a pomáhá jím být lepší každým dnem.

 

Jak to celé začalo?

Na počátku roku 2013 stála zdánlivě jednoduchá otázka: jak zařídít, aby se nepoškrábaly hrany mého iPhone 5? Klasický kryt nepřipadal v úvahu. Na to je design iPhonu až moc atraktivní a byla by škoda jej schovávat za kus plastu.

Daniel Piterák říká 

Začali jsem proto hledat alternativní řešení a došlo nám, že jsou dvě věci, které nosíme neustále u sebe - iPhone a peněženku. Tak proč si nekoupit peněženku, do které dáme kromě platebních karet a hotovosti i svůj telefon?

iPhone 5 with scuffs

Vše to začalo tzv. “Scuffgate”.

Hledali jsme všude možně, ale bezvýsledně. Ano, na Internetu narazíte na nespočet krytů na iPhone, ale žádný z těch, co jsme viděli, nesplňoval naše požadavky - telefon v nich byl uvězněný a těžko vyjmutelný, prostor pro bankovky a karty příliš malý. Byly to zkrátka výsledky několika na sebe navršených konstrukčních kompromisů.

Rozhodli jsem se, že to nejlepší, co můžeme udělat, je vyrobit si koženou peněženku s obalem na iPhone “vlastníma rukama”.

 

První prototypy

Odrazili jsme se od základních náčrtů a první prototyp vytvořili s pomocí papíru a sešívačky. Jakmile jsme byli spokojení s designem a budoucí konstrukcí peněženky, ptali jsme se přátel a známých, jestli by se jim podobná peněženka s pouzdrem líbila. Pozitivní zpětná vazba nás ujistila v přesvědčení, abychom se do toho pustili naplno a začali peněženky vyrábět pod vlastní značkou Danny P.

Our first paper prototypes

Začal jsem s náčrty a první prototyp jsem si vyrobil s pomocí sešívačky a papíru.

 

Architekt na scéně

Měli jsme jasnou představu o konstrukci peněženky, materiálech i barvách, ale ty malé detaily dělají výsledný rozdíl. Abychom byli ještě lepší, oslovili jsme kamaráda Lukáše - designera a architekta v jedné osobě. Koncept kožené peněženky se mu tak zalíbil, že jsme na projektu okamžitě začali pracovat společně.

Lukas Vondracek and Daniel Piterak

Lukáš Vondráček [designer] & Daniel Piterák [CEO & designer]

 

Výroba

Jedna věc byla jasná od samého začátku. Jestli chceme opravdu dobýt svět s produktem, který vysoce převyšuje standard, nesmíme se spokojit s ničím jiným než s těmi nejlepšími materiály, musíme pracovat s těmi nejlepšími lidmi a vyrábět tam, kde řemeslu výborně rozumí.

Najít perfektního výrobce nebylo jednoduché. Ale každá hodina, kterou jsme strávili cestováním, vyjednáváním a samotným výběrem, stála za to. Ideální řešení jsme nakonec našli doma - v České republice. Díky tomu v sobě každý náš produkt spojuje profesionální a nadčasový design se zkušenýma rukama českých mistrů, kteří mají více než stoletou zkušenost s výrobou z kůže.

How we manufacture leather wallets and sleeves

Nakonec jsme našli toho správného výrobce doma v srdci Evropy.

A co bylo tedy výsledkem neustálého cestování, hledání, designování, ladění a upravování? První kožená peněženka s integrovaným pouzdrem na iPhone 5 se značkou Danny P.

Leather wallet with iPhone 5 case in brown

Své produkty neustále vylepšujeme a snažíme se nabídnout co nejvíce funkční výrobek. Naší ambicí je co nejlépe funkční, po všech stránkách perfektní produkt. Ale není to pouze o vylepšování a funkčnosti. Chceme také stvořit módní doplněk, něco výjimečného. Něco, co bude symbolem motivace a touhy se neustále zlepšovat v profesním i osobním životě. Danny P. se snaží být lepší každým dnem a doufá, že po tom samém touží také jeho zákazníci.

 

Napsali o nás

 V českých médiích o nás napsali například na E15.cz nebo Lidovky.cz

E15.cz

"Tuzemskému výrobci kožených tašek, peněženek a obalů na počítače a tablety Danny P. se podařil husarský kousek v podobě dohody s americkým gigantem Apple. Po půlročním vyjednávání zařadili Američané peněženku s pouzdrem na iPhone 6 Plus/6S Plus do svého internetového obchodu v USA." ~ E15.cz

 

Lidovky.cz

"Kolik průmyslově vyrobených tašek vydrží více než rok nebo dva? To je podle mě ta otázka. Pamatuji si, že se říkávalo, že se dědily hodinky a tašky po dědovi, my se tak vracíme k té kvalitě, která vydrží,“ říká Daniel Piterák." ~ Lidovky.cz

 

Chip.cz

"Značka Danny P. se tak stala prvním českým výrobcem, který prodává na e-shopu Applu. Produkty vymýšlí a vyrábí Češi, ze zahraničí pochází některé materiály, jako je kůže či nitě." ~ CHIP.cz

 

mobilmania.cz

"Na americký Apple Store poprvé zamířila česká značka. Stal se jí výrobce kožených doplňků Danny P, kterému Apple do oficiálního obchodu zalistoval kombinovanou peněženku s pouzdrem na iPhone 6 či 6S a jejich zvětšené varianty Plus." ~ Mobilmania.cz

 

Krátce po představení naší kožené peněženky s pouzdrem na iPhone 5 se nám dostalo slov chvály například od Cult of Mac nebo TUAW.

TUAW.com - DannyP iPhone 5 wallets offer full functionality, great looks

"This is one of the most functional iPhone wallets I've ever used. It's simply beautiful and classy." ~ TUAW.com - 4 out of 4 stars!

 

Cult of Mac - The Danny P Pocket Book Is All You Need From An iPhone Wallet

"Excellent iPhone wallet case that doesn’t require any compromises. It’s absolutely gorgeous." ~ CultOfMac.com

 

Forbes

"It's a playful touch to an understated but luxurious wallet where the function of a wallet (coins, cards, and payments) has come first, with the iPhone tastefully added without spoiling the lines of the design." ~ Forbes.com

  

 

ZOBRAZIT NAŠE PRODUKTY