Right store?

May we suggest you visit a different one?

US & Rest of the world

We don't ship to your region from the store you're visiting now.

Zavolejte nám +420 731 660 955Napište nám >>>

Náš příběh

"PROFESIONÁLNÍ PRÁCE ČESKÝCH MISTRŮ. PERFEKTNÍ A PROMYŠLENÝ DESIGN DO POSLEDNÍ NITKY. JEDNODUŠE POCTIVÉ VÝROBKY, KTERÉ SI NA NIC NEHRAJÍ. TO JE DANNY P."

 

Jsme tu s vámi už třetí rok

Říjen 2016 se nesl ve znamení našich třetích narozenin. Je až neuvěřitelné, jak čas letí - zdá se nám to jako včera, kdy jsme si lámali hlavy nad tím, jak elegantně zabránit odírání hran iPhone 5.

Během (zatím) tříleté existence Danny P. se nám podařilo stát se první českou značkou v oficiálním eshopu Apple.com, rozšířit produktovou řadu o pánské messengery a opasky a naplánovat představení dalších výrobků.

iPhone 5 with scuffs

První česká značka na Apple.com

Vpřed nás žene touha být motivací, partnerem i odměnou každému, kdo neponechává svůj život náhodě a denně překonává sám sebe na cestě k vítězství.

Naše produkty se nesnaží strhnout na sebe veškerou pozornost a zastínit vaši osobnost. Naopak. Svým čistým designem a precizním zpracováním dotvoří váš osobitý styl.

Danny P. doprovází zákazníky na cestě za úspěchem a pomáhá jím být lepší každým dnem.

 

Jak to celé začalo?

Na počátku roku 2013 stála zdánlivě jednoduchá otázka: jak zařídít, aby se nepoškrábaly hrany mého iPhone 5? Klasický kryt nepřipadal v úvahu. Na to je design iPhonu až moc atraktivní a byla by škoda jej schovávat za kus plastu.

Daniel Piterák říká 

Začali jsem proto hledat alternativní řešení a došlo nám, že jsou dvě věci, které nosíme neustále u sebe - iPhone a peněženku. Tak proč si nekoupit peněženku, do které dáme kromě platebních karet a hotovosti i svůj telefon?

iPhone 5 with scuffs

Vše to začalo tzv. “Scuffgate”.

Hledali jsme všude možně, ale bezvýsledně. Ano, na Internetu narazíte na nespočet krytů na iPhone, ale žádný z těch, co jsme viděli, nesplňoval naše požadavky - telefon v nich byl uvězněný a těžko vyjmutelný, prostor pro bankovky a karty příliš malý. Byly to zkrátka výsledky několika na sebe navršených konstrukčních kompromisů.

Rozhodli jsem se, že to nejlepší, co můžeme udělat, je vyrobit si koženou peněženku s obalem na iPhone “vlastníma rukama”.

 

První prototypy

Odrazili jsme se od základních náčrtů a první prototyp vytvořili s pomocí papíru a sešívačky. Jakmile jsme byli spokojení s designem a budoucí konstrukcí peněženky, ptali jsme se přátel a známých, jestli by se jim podobná peněženka s pouzdrem líbila. Pozitivní zpětná vazba nás ujistila v přesvědčení, abychom se do toho pustili naplno a začali peněženky vyrábět pod vlastní značkou Danny P.

Our first paper prototypes

Začal jsem s náčrty a první prototyp jsem si vyrobil s pomocí sešívačky a papíru.

 

Architekt na scéně

Měli jsme jasnou představu o konstrukci peněženky, materiálech i barvách, ale ty malé detaily dělají výsledný rozdíl. Abychom byli ještě lepší, oslovili jsme kamaráda Lukáše - designera a architekta v jedné osobě. Koncept kožené peněženky se mu tak zalíbil, že jsme na projektu okamžitě začali pracovat společně.

Lukas Vondracek and Daniel Piterak

Lukáš Vondráček [designer] & Daniel Piterák [CEO & designer]

 

Výroba

Jedna věc byla jasná od samého začátku. Jestli chceme opravdu dobýt svět s produktem, který vysoce převyšuje standard, nesmíme se spokojit s ničím jiným než s těmi nejlepšími materiály, musíme pracovat s těmi nejlepšími lidmi a vyrábět tam, kde řemeslu výborně rozumí.

Najít perfektního výrobce nebylo jednoduché. Ale každá hodina, kterou jsme strávili cestováním, vyjednáváním a samotným výběrem, stála za to. Ideální řešení jsme nakonec našli doma - v České republice. Díky tomu v sobě každý náš produkt spojuje profesionální a nadčasový design se zkušenýma rukama českých mistrů, kteří mají více než stoletou zkušenost s výrobou z kůže.

How we manufacture leather wallets and sleeves

Nakonec jsme našli toho správného výrobce doma v srdci Evropy.

A co bylo tedy výsledkem neustálého cestování, hledání, designování, ladění a upravování? První kožená peněženka s integrovaným pouzdrem na iPhone 5 se značkou Danny P.

Leather wallet with iPhone 5 case in brown

Své produkty neustále vylepšujeme a snažíme se nabídnout co nejvíce funkční výrobek. Naší ambicí je co nejlépe funkční, po všech stránkách perfektní produkt. Ale není to pouze o vylepšování a funkčnosti. Chceme také stvořit módní doplněk, něco výjimečného. Něco, co bude symbolem motivace a touhy se neustále zlepšovat v profesním i osobním životě. Danny P. se snaží být lepší každým dnem a doufá, že po tom samém touží také jeho zákazníci.

 

Napsali o nás

 V českých médiích o nás napsali například na E15.cz nebo Lidovky.cz

E15.cz

"Tuzemskému výrobci kožených tašek, peněženek a obalů na počítače a tablety Danny P. se podařil husarský kousek v podobě dohody s americkým gigantem Apple. Po půlročním vyjednávání zařadili Američané peněženku s pouzdrem na iPhone 6 Plus/6S Plus do svého internetového obchodu v USA." ~ E15.cz

 

Lidovky.cz

"Kolik průmyslově vyrobených tašek vydrží více než rok nebo dva? To je podle mě ta otázka. Pamatuji si, že se říkávalo, že se dědily hodinky a tašky po dědovi, my se tak vracíme k té kvalitě, která vydrží,“ říká Daniel Piterák." ~ Lidovky.cz

 

Chip.cz

"Značka Danny P. se tak stala prvním českým výrobcem, který prodává na e-shopu Applu. Produkty vymýšlí a vyrábí Češi, ze zahraničí pochází některé materiály, jako je kůže či nitě." ~ CHIP.cz

 

mobilmania.cz

"Na americký Apple Store poprvé zamířila česká značka. Stal se jí výrobce kožených doplňků Danny P, kterému Apple do oficiálního obchodu zalistoval kombinovanou peněženku s pouzdrem na iPhone 6 či 6S a jejich zvětšené varianty Plus." ~ Mobilmania.cz

 

Krátce po představení naší kožené peněženky s pouzdrem na iPhone 5 se nám dostalo slov chvály například od Cult of Mac nebo TUAW.

TUAW.com - DannyP iPhone 5 wallets offer full functionality, great looks

"This is one of the most functional iPhone wallets I've ever used. It's simply beautiful and classy." ~ TUAW.com - 4 out of 4 stars!

 

Cult of Mac - The Danny P Pocket Book Is All You Need From An iPhone Wallet

"Excellent iPhone wallet case that doesn’t require any compromises. It’s absolutely gorgeous." ~ CultOfMac.com

 

Forbes

"It's a playful touch to an understated but luxurious wallet where the function of a wallet (coins, cards, and payments) has come first, with the iPhone tastefully added without spoiling the lines of the design." ~ Forbes.com

  

 

ZOBRAZIT NAŠE PRODUKTY