Nabízíme luxusní pánské kožené peněženky z pravé kůže, které ručně vyrábíme s láskou v České republice. Možnost vložit vlastní monogram či text.

Uvažujete o pořízení nové pánské kožené peněženky? Poradíme s výběrem. Nejdříve je třeba přemýšlet nad účelem peněženky a stylem, který máte rádi. Pro milovníky jednoduchosti může být řešením kožená peněženka s pouzdrem na iPhone, ale také slim peněženka. Je samozřejmě velký rozdíl, pokud chcete peněženku i na drobné nebo máte rádi minimalistický styl a sáhnete raději po dolarovce nebo po peněžence na karty a bankovky.

Jaké parametry má mít kožená peněženka? Pravá kůže a ruční výroba. Pro někoho je to samozřejmost, ale do ČR míří spousty napodobenin kůže a strojová výroba, potom se nemůžeme bavit o kvalitě, která je u poctivé ruční české výroby z pravé kůže nesrovnatelně větší. Je rozdíl, pokud nosíte koženou peněženku každý den celý rok a už se vám párají švy, má odřeniny a organizér na karty už je použitelný jen z poloviny. Kvalitní a luxusní pánské peněženky nejsou samozřejmost, je třeba si je správně vybrat, a proto jsme rádi, že můžeme naše kožené výrobky doporučit.

Barva, samozřejmě. Nezapomínejte na barvu, protože mít sjednocený styl s opaskem nebo koženou brašnou jde poznat na první pohled. Máte raději univerzální černou nebo raději tmavě či světle hnědou? Určitě znáte oblíbený kontrast hnědé kůže na obalu a po otevření je peněženka modrá. Závěrem je vhodné zmínit, že pánské kožené peněženky s monogramem jsou stále v módě. Chlapi jednoduše mají rádi, když něco prémiového a luxusního nese jejich monogram.