Nabízíme kvalitní kožené peněženky z pravé kůže, které ručně vyrábíme s láskou v České republice. Možnost vyrazit vlastní monogram či text.

Pánské kožené peněženky | Malé kožené peněženky | Kožené dolarovky | Dámské kožené peněženky

Chcete si pořídit novou koženou peněženku? Ta stávající se prakticky rozpadá v rukou, mince se propadají, organizér na karty je použitelný jen z poloviny? Výběr potřebného a praktického doplňku není tak těžký, jak se na první pohled může zdát. Stačí vědět, co od luxusní peněženky vlastně potřebujete. Jak velká má být? Jakého stylu? A potřebujete i kapsičku na mince, nebo patříte k těm, kteří u sebe nosí pouze bankovky a karty?

Kožená peněženka ruční výroby může splňovat veškeré vaše požadavky týkající se velikost, stylu i celkového zpracování. Vždy je skvělou volbou z pohledu životnosti i ceny. Nerozpadne se vám v rukou po pár týdnech, jako to umí napodobeniny dostupné na českém trhu. Poctivá ruční česká výroba je zárukou toho, že s vámi vaše peněženka zůstane dlouhé roky.

Proto ji ideálně volte jednoduchou – s minimalistickým designem. Takový totiž nevychází z módy, navíc je všestranný, dlouhodobě líbivý a hodí se jak na formální akce, tak k ležérnímu oděvu a klasickému koženému opasku. Svou velikostí musí odpovídat tomu, co v peněžence z pravé kůže často nosíváte. Jsou to pouze karty a bankovky, nebo také dárkové poukazy, mince a klubové kartičky? Velikostně však v každém případě zapadne do každé kožené brašny, s níž chodíte do práce nebo jinam. Rozhodujícím kritériem bude dále typ zapínání. Vyžadujete zip, klopu, nebo jsou pro vás trefou do černého kvalitní kožené peněženky bez ničeho?

Aby byl tento módní doplněk ryze váš a s osobním odkazem, vyberte si koženou peněženku s vlastním textem či monogramem. Jednoduchý, nepatrný prvek, který ukáže, že je jen vaše. A to nikdy nevyjde z módy.