Nabízíme kožené podložky na psací či pracovní stůl. Vyrobeno z pravé kůže v České republice.

Kožená podložka na psací stůl má být vyrobena z pravé kůže. Najděte si proto u nás varianty, jejichž výroba je poctivou českou prací. Oproti umělým alternativám materiálu je vysoce odolná a hned nepraská, jak je tomu u umělé koženky zvykem.

Chcete si zpříjemnit práci u počítače? Kožená podložka na stůl to dovede! Elegantní bytová dekorace, která doladí celkový interiér pracovny nebo obývacího pokoje. Může totiž posloužit i jako dokonalá podložka pro hraní deskových her nebo psaní básní, které vám dlouhé týdny sídlí v hlavě. Kožená podložka na pracovní stůl z pravé kůže se stane věcí, díky níž se na usednutí k počítači budete jednoznačně těšit.

Jen si to představte – oblékáte se do kanceláře, kožený opasek stahujete na prostřední dírku, popadáte do rukou koženou brašnu plnou potřebných pracovních dokumentů a po pípnutí karty u kanceláře zasedáte ke stolu, který zdobí kožená podložka dokonale ladící se zbytkem kožených věcí. Jste připraveni se znovu pustit do práce, s velkým elánem a spokojeností, že to na vašem pracovním stole vypadá nejen uklizeně, ale také velmi stylově a hezky.

Při výběru bytové dekorace je podstatná její velikost. Odrazte se od velikosti psacího stolu, případně od množství věcí, které na kožené podložce mají být usídleny. Obvykle se na ni umísťuje notebook, diář, nějaká propiska či hrnek s čerstvě namletou a uvařenou kávou. Barevně má sednout nejen k celému interiéru, ale také k ostatním koženým prvkům, které už vlastníte.