Kožená dárková sada potěší každého milovníka praktičnosti a luxusu. Její součásti jsou vyrobené z pravé kůže, která disponuje mnoha výhodami. Kůže jako taková je vysoce odolná a velmi flexibilní. Zároveň je do jisté míry prodyšná, díky čemuž se dokáže přizpůsobit tělu (oceníte především při koupi kožených rukavic). Je měkká, přebírá teplotu z okolí čili v případě rukavic dokonale hřeje v podzimních nebo zimních dnech.

Hledáte skutečně kvalitní a praktické módní doplňky, které by nahradily stávající, už poškozené, které mají leccos za sebou? Kožené opasky, rukavice nebo kožené peněženky jsou spotřebním zbožím, i když pravá kůže jako taková je velmi kvalitní materiál, který vydrží dlouhé roky. Jednou však přijde čas i na jejich výměnu. Ať už je tento scénář i tím vaším, nebo jste chtěli jen nahradit umělou kůži za tu pravou či udělat někomu ve svém okolí radost, nabízí se kožený set – spojení několika nepostradatelností, sladěné do jednoho odstínu a jednoho stylu. Ideální dárek k narozeninám, výročí nebo jako odměna za splněný cíl na vaší cestě.

Udělejte radost sobě nebo svému okolí koupí kožené dárkové sady, která je produktem poctivé české výroby. Kožený opasek s peněženkou a taškou je ideální komplet hodící se každému, kdo pracuje v kancelářích nebo se pohybuje v realitách, financích nebo v podobném světě. Vykouzlí ale úsměv na tváři i tomu, kdo pravidelně navštěvuje společenské akce či dochází na důležité schůzky a jednání. 

Jak vybrat správnou velikost opasku

Jak vybrat správnou velikost opasku?

Obvod pasu se nerovná celkové délce pásku, ale pásku zapnutému na vyhovující dírku. Vezměte stávající pásek, u kterého Vám sedí velikosti, a změřte jej od hrotu špičky přezky/spony po nejpoužívanější dírku. Neměřte celou délku pásku od jednoho konce k druhému.