Right store?

May we suggest you visit a different one?

US & Rest of the world

We don't ship to your region from the store you're visiting now.

Zavolejte nám +420 731 660 955Napište nám >>>

Lepší každým dnem aneb V co věříme v Danny P.

Daniel Piterak 20.října 2016

Lepší každým dnem aneb V co věříme v Danny P.

Nechceme být další módní firmou, u které je značka a kvalita v nepoměru. Nemíříme do Pařížské ulice, ačkoli tam kvalitou určitě patříme.

Danny P. má být značkou, u které jde jméno ruku v ruce s kvalitou. Značkou, která doprovází zákazníky v jejich cestě vzhůru v osobním i pracovním životem. Nic nabubřelého, žádný symbol snobismu.

Dali jsme hlavy dohromady a uvědomili si 4 základní hodnoty, ve které věříme, podle kterých vlastně celou dobu naše produkty vyrábíme a podle kterých budeme dále budovat značku. Pracovně jim říkáme 4P a věříme, že ať jste zákazník nebo (ještě) ne, je na místě vás s nimi seznámit.

 

 

Poctivost

Ano, máte pravdu - poctivost by měla být standardem a naprostým základem každé značky. Ale kolikrát už jste se sami setkali s problémovými reklamacemi nebo poznámkami pod čarou při výměně zakoupených produktů?

V Danny P. vnímáme poctivost jako základní stavební kámen ve vztahu s vámi - našimi zákazníky. I proto si na našem webu vždy přečtete autentická hodnocení produktů, dostanete od nás záruku vrácení peněz v delší než zákonem stanovené lhůtě a můžete si být jistí, že když objednávka nedorazí podle vašich představ, situaci s vámi vyřešíme.

 

 

Profesionalita

Profesionalita je závazek, který jsme si dali vůči vám i vůči vlastním výrobkům. Stát se profesionálem pro nás znamená vyrábět tašky, peněženky, opasky a další zboží tak, abyste z nich vycítili jak řemeslné zpracování, které se postará o dlouhověkost produktu, tak designovou čistotu, díky které váš kožený doplněk získá nadčasový vzhled.

Šít horkou jehlou? Takových už tu bylo... V Danny P. věříme, že čas strávený ruční výrobou je investicí, ze které nakonec těžíte vy - naši zákazníci.

 

 

Perfekcionismus

Ďábel se skrývá v detailech. Danny P., to je správný výběr kůže, kvalitní nitě a neutuchající touha vyrábět perfektní věci po všech stránkách. Chceme, aby se naše produkty staly partnerem našich zákazníků, proto musí být krásné a zároveň funkční.

Perfekcionismus je pro nás závazek, díky kterému inovujeme a přemýšlíme, jak se dále posouvat a zlepšovat.

 

 

Pokora

Známe svoji hodnotu, ale nelíbí se nám, když značky zbožšťují své výrobky. Sami víme, že umíme vyrobit perfektní kožené produkty, ale zároveň si uvědomujeme, že v první řadě jde o jejich funkčnost.

Naše produkty jsou vyráběny za vysokých standardů, ale zároveň jsou primárně doplňkem šatníku i životního stylu našich zákazníků.

Vyrábíme věci, které k sobě patří, jsou promyšlené a zároveň podporují naše zákazníky na jejich cestě vzhůru.

 

 

Naše vize budoucího Danny P. i vás, našich zákazníků

Chceme se stále zlepšovat a růst. Ve svém světě oceňujeme poctivost, uznáváme profesionalitu a vyžadujeme perfekcionismus. Neopomíjíme však pokoru, která je typickým znakem naší značky, designu našich produktů i vašeho životního stylu.

Chceme se stát motivací, inspirací i odměnou vám všem, kdo držíte svou budoucnost pevně v rukou. Vám, kdo jste lepší každým dnem.
Daniel Piterak
Daniel Piterak

Napsal

CEO & zakladatel Danny P.Přidejte komentář


Další články

Top 10 záběrů z našeho letního focení

Daniel Piterak 6.září 2017

Podívejte se na desítku záběrů z posledního focení, ze kterých máme v Danny P. největší radost.

 

Pokračovat

Podpořte s námi projekt Srdcerváči

Daniel Piterak 14.srpna 2017

Zapojili jsme se do projektu Srdcerváči a vy si nyní můžete udělat radost a zároveň podpořit dobrou věc.

Pokračovat

Kompletní produktová řada v The Address Idea

Daniel Piterak 10.srpna 2017

Na kompletní portfolio našich produktů se můžete přijít podívat do pražského designového obchodu.

Pokračovat